מעבר לאתר המותאם

עמוס 17 שוגר בהצלחה

איתי גדסי 1 Comment on עמוס 17 שוגר בהצלחה

חלל תקשורת מדווחת הבוקר על שיגור מוצלח של הלווין עמוס 17 | כך התבצע השיגור – שלב אחרי שלב

עמוס 17

התכניות האחרונות

ארכיון תוכניות מוקלטות

גם בפייסבוק

היום ברדיו

[daily-schedule schedule=1]

פוסטים אחרונים

תגיות

הלווין עמוס 17 שוגר בהצלחה. מהלך השיגור התבצע באופן תקין בשעה 2:23 שעון ישראל מאתר השיגור בפלורידה ארצות הברית. מהלך השיגור התבצע באופן תקין והלווין נפרד מהשלב השני של המשגר כ-33 דקות לאחר השיגור. על פי התוכנית, הלווין שומר על קשר רציף עם תחנת הקרקע, ועושה את דרכו בכוחות עצמו לנקודת המסלול המיועדת.

במשך 3 שבועות לאחר השיגור צפוי להגיע לנקודה ולהשלים את הבדיקות הנדרשות. בתום תקופת הבדיקות שצפוה לארוך כשלשה חודשים, יועבר הלווין לנקודת המסלול 17-E לקראת תחילת פעילותו המסחרית.

דוד פולק, מנכ"ל חלל תקשורת מציין כי "השיגור המוצלח, הטכנולוגיות החדשות, הפוטנציאל העסקי והצוות המקצועי שמוביל את החברה הינם גאווה למדינת ישראל והבטחה להמשך דרכה וצמיחתה של החברה".

שר התקשורת דוד אמסלם אמר: "‏בהחלט גאווה ישראלית! הלילה שוגר בהצלחה הלוויין עמוס 17 של חברת חלל תקשורת, הישראלית, מבסיס קייפ קנוורל שבפלורידה. עמוס 17 מחזק את מעמדה של ישראל בתחום לווייני התקשורת וצפוי לספק שירותי תקשורת באפריקה ובמזה"ת. בהחלט גאווה ישראלית, יום מרגש בעבור כל אזרחי ישראל".1 תגובות

תגי HTML מותרים: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

מיין תגובות