מעבר לאתר המותאם

שקד: "לפיד וליברמן נלחמים אחד בשני על גב החרדים – תתעלמו מהם"

אסתי פלד No Comments on שקד: "לפיד וליברמן נלחמים אחד בשני על גב החרדים – תתעלמו מהם"

יו"ר הימין המאוחד איילת שקד בריאיון ל'מהדורה המרכזית' התייחסה למשבר מול עוצמה יהודית: "בן גביר התעקש לא לקבל את ההצעה שלנו. אסור להצביע למפלגה שלו" | על הסקרים המחמיאים: "הפקנו לקחים – תתעלמו מקמפיין הגיוועלד שנתניהו יעשה ביום הבחירות" מבקשת שקד | האזינו

12:48
21.01.20
עפר גדנקן No Comments on הטבה ייחודית למזמינים טיסות בדיגיטל

התכניות האחרונות

ארכיון תוכניות מוקלטות

גם בפייסבוק

היום ברדיו

[daily-schedule schedule=1]

פוסטים אחרונים

תגיות

יו"ר הימין המאוחד איילת שקד התראיינה הערב (שני) ל'מהדורה המרכזית' בהגשת אבי מימרן. שקד שנחשבת מקורבת לליברמן בתקופה האחרונה, הדבר מתבטא בכך שליברמן מקפיד שלא לתקוף אותה. דווקא התייחסה בריאיון לקמפיין האנטישמי מבית כחול לבן, בצורה שונה, בטענה, שהחרדים נופלים כפרי בשל לידיים של ליברמן ולפיד: "ליברמן ולפיד משתמשים בחרדים כדי לקחת קולות אחד מהשני, לדעתי זו טעות להתייחס אליהם. המטרה שלהם זה לגרום לציבור החרדי לצאת מהכלים".

שקד בניגוד לבחירות האחרונות כבר לא מתרגשת מהסקרים המחמיאים למפלגה: "בימין בחדש הפקנו לקחים: הסקרים כבר פחות רלוונטים בעינינו, ובעיקר אני קוראת לציבור להתעלם מקמפיין הגיוועלד שנתניהו יעשה ביום הבחירות. הוכח שאם לנו היה עוד מנדט ולליכוד פחות מנדט, הייתה היום ממשלה".

בריאיון קראה שקד לא להצביע לבן גביר, לדבריה: "איתמר בן גביר התעקש לא לקבל את ההצעה שלנו. אסור להצביע למפלגה שכבר היום ברור שלא תעבור את אחוז החסימה. אנחנו בתקופה הזו לפני הבחירות היינו עם 7 מנדטים בסקרים. כל מי ששיך לגוש הימין חייב לצאת להצביע ורק למפלגות שעוברות את אחזו החסימה".

 0 תגובות

תגי HTML מותרים: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>