מעבר לאתר המותאם

ביטן בריאיון: "אם לא נתמוך בנתניהו במאת האחוזים נאבד הרבה קולות"

אסתי פלד 4 Comment on ביטן בריאיון: "אם לא נתמוך בנתניהו במאת האחוזים נאבד הרבה קולות"

ח"כ דוד ביטן (הליכוד) התייחס לסערה סביב ההחתמות חברי הכנסת של הליכוד בתמיכה המוחלטת בנתניהו כמועמד היחיד לראשות הממשלה: "כחול לבן וליברמן החלו עם ספינים כאילו הם ימליכו חבר כנסת אחר מהליכוד שיחליף את נתניהו. רצינו לעצור את הספינים במהירות" | האזינו

12:48
21.01.20
עפר גדנקן No Comments on הטבה ייחודית למזמינים טיסות בדיגיטל

התכניות האחרונות

ארכיון תוכניות מוקלטות

גם בפייסבוק

היום ברדיו

[daily-schedule schedule=1]

פוסטים אחרונים

תגיות

ח"כ דוד ביטן (הליכוד) התראיין היום (ראשון) ל'מהדורה המרכזית' בהגשת אבי מימרן והתייחס למסמך עליו חתמו חברי הכנסת של הליכוד בו נדרשו להצהיר על תמיכה חד משמעית בנימין נתניהו כמועמד הליכוד היחיד לראשות הממשלה: "כחול לבן ואביגדור ליברמן ההתחילו עם הספינים כביכול הם יתמכו במועמד אחר מטע הליכוד. אם בוחרי הליכוד לא יידעו במאת האחוזים שאנחנו נתמוך רק בנתניהו – נאבד קולות רבים".

ביטן סיפר על הדרמה בשעה האחרונה להגשת הרשימות: "בן גביר ביקש מקום 8 ולבסוף התפשר על מקום 7 אבל לא היה עם מי לדבר". ביטן התייחס לסלידה מעוצמה יהודית בקרב הבית היהודי: "אם הם לא מתקשים להסתדר עם העמדות של סמוטריץ' הם לא צריכים להיות בבעיה עם בן ארי".

לדברי ביטן, הם כלל לא מתרגשים מהסקרים של ליברמן, "הוא לוקח קולות מכחול לבן מהמצביעים של יאיר לפיד".4 תגובות

תגי HTML מותרים: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

מיין תגובות
  1. 4

    אוי למפלגה שמחתימה את חבריה על הצהרת נאמנות.תחילת פשיטת רגל דמוקרטית.

  2. 3

    לא לחינם הולך ביטן אחר ביבי (וגם אחרים עושים כך) כי כולם רוצים רק דבר אחד, לא לעמוד למשפט על שחיתויותיהם.הדבר האחרון שמעניין אותם זה המדינה ואזרחיה.

    1. מושחת ביטן, מחפש מסתור אחורי ביבי המושחת.

    2. ביננו …..גם לצעקות יש גבול …המציאות מוכיחה שאין על הביבי, הוא מספר אחד …בכישרון בניהול בהצלחה והוא יהיה גם הראש ממשלה הבא אני בטוח באלף אחוז מי שהולך עם הדת , הדת הולכת איתו …והדת זה הדבר הכי אמין שיש והכי ותיק שקיים ..