מעבר לאתר המותאם

לקראת הקמת בית חולים בבית שמש: מנכ"ל הדסה נפגש עם ראש העיר

בנצי לייזרוביץ 2 Comment on לקראת הקמת בית חולים בבית שמש: מנכ"ל הדסה נפגש עם ראש העיר

ראש העיר עליזה בלוך הסבירה את הצורך הדחוף בבית חולים בעיר: "עיר שיש בה כ-4000 יולדות בשנה, עיר שבה כ-40 אחוז מהאוכלוסיה מתחת לגיל 16, צריכה מיון ילדים. עיר של כ-130 אלף תושבים שצפויה לשלש את מספרה בשנים הקרובים- חייבת בית חולים"

בית שמש
בית שמש צילום: פלאש 90

ראש עיריית בית שמש, עליזה בלוך וחבר המועצה הממונה על תחום הבריאות, ישראל סילברסטין קיימו השבוע סיור מקצועי עם מנכ״ל הדסה עין כרם, פרופסור זאב רוטשטיין וצוותו המקצועי על הקמת שלוחה של בית החולים בבית שמש, הקמת בית חולים מתקדם ומודרני עם רפואה איכותית ומקצועית ומכוני רפואה, במהלכו ראו מיקומים פוטנציאליים להקמת בית החולים.

מפגש זה הוא חלק מפגישות רבות ומתהליך שלם של קידום שירותי הבריאות ברחבי העיר.

ראש העיר, עליזה בלוך אמרה: ״לתושבי בית שמש מגיע בית חולים. עיר שיש בה כ-4000 יולדות בשנה, צריכה בית יולדות. עיר שבה כ-40 אחוז מהאוכלוסיה מתחת לגיל 16, צריכה מיון ילדים. עיר של כ-130 אלף תושבים שצפויה לשלש את מספרה בשנים הקרובים- צריכה וחייבת בית חולים.

ועל כן, אני רואה חשיבות עליונה לקדם ולפעול להקמת בית חולים כבר בשנים הקרובים. אנו נפעל לילות כימים כדי שבבית שמש יהיה בית חולים כי מגיע לנו שירותי בריאות גבוהים לכל התושבים כאן בבית שלנו – בית שמש״.

חבר המועצה הממונה על תחום הבריאות, ישראל סילברסטין אמר: ״אני רואה חשיבות בפיתוח המערכת הרפואית ברחבי העיר. אנו נפעל להקמת בית החולים בעיר ונעשה הכל כדי שתושבי העיר והסביבה יקבלו את השירות הרפואי הטוב ביותר״.2 תגובות

תגי HTML מותרים: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

מיין תגובות
  1. 2

    רעיון מצוין, יתן מענה לאנשים העיר גם בעניין התעסוקה, יש כיום רופאים ואחיות רבות שמודעות כל יום לבתי חולים לבתי חולים בערים אחרות.