מעבר לאתר המותאם

עיתונאים ממדינות ערב בכנסת: "ישראל מדינה חלומית"

שלמה ריזל No Comments on עיתונאים ממדינות ערב בכנסת: "ישראל מדינה חלומית"
הבלוגר עם ח"כר אבי דיכטר
הבלוגר עם ח"כר אבי דיכטר צילום: דוברות הכנסת
21:40
23.01.20
דוד קליגר No Comments on מהרב רבינוביץ ועד רובשקין • גלריה ווידאו מהאדיטש

התכניות האחרונות

ארכיון תוכניות מוקלטות

גם בפייסבוק

היום ברדיו

[daily-schedule schedule=1]

פוסטים אחרונים

תגיות

משלחת של עיתונאים ואנשי תקשורת ממדינות ערב אשר לחלקן אין יחסים דיפלומטיים עם ישראלים, בהן ערב הסעודית, עיראק וירדן, הגיעה היום לכנסת. האורחים אמרו ליו"ר ועדת החוץ והביטחון, ח"כ אבי דיכטר (הליכוד), עמו נועדו: "הביקור בישראל הוא כמו סיור במדינה חלומית. הלוואי ונוכל להביא לביקור בישראל מאות אנשים מהמדינות שלנו, כדי שיוכלו בשובם לספר את מה שאנחנו רואים ומרגישים בישראל״.

בפגישה, אשר התנהלה בשפה הערבית, אמר ח"כ דיכטר: "ישראל החליטה לקדם את הקשרים עם מדינות ערב וסעודיה בראשן, ולא להמתין עד שהרשות הפלסטינית תחליט להילחם בטרור". דיכטר הדגיש בפני האורחים כי הרשות הפלסטינית משלמת למחבלים משכורות בסך של למעלה ממיליארד שקלים בשנה.

היועץ המדיני לכנסת, שי כהן, ציין בפני המבקרים כי הכנסת מעוניינת בקשרים עם פרלמנטים ממדינות ערב המתונות. "אנחנו מפרידים בין התקדמות בתהליך המדיני עם הפלסטינים לבין העמקת הקשרים עם העולם הערבי המתון", אמר. עוד הוסיף כי קשריה הבינלאומיים הענפים של הכנסת הביאו לשיתופי פעולה עם למעלה מ-80 קבוצות ידידות בפרלמנטים שונים ברחבי העולם.

 0 תגובות

תגי HTML מותרים: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>