מעבר לאתר המותאם

שומרים על החיוך במשפחה

עפר גדנקן No Comments on שומרים על החיוך במשפחה

עולם החיוכים של קולגייט מגיע עד אליכם: הפנינג של חיוכים והפתעות מחכה לילדי ירושלים, ביתר ואלעד!

קולגייט פעילות עולם החיוכים

כחלק מחודש בריאות הפה (Oral Health Month) המצוין בחודש זה ברחבי העולם, קולגייט לקחה על עצמה להעלות את המודעות לחשיבות הרבה בחינוך ילדינו לשגרת היגיינת פה בריאה ונכונה עוד מינקות. הדרך הטובה ביותר לטיפול בבריאות הפה, וללא ספק גם המשתלמת ביותר, היא  בהקניית הרגלי צחצוח שיניים מגיל צעיר במשחה המכילה פלואוריד, וביקור שגרתי אצל רופא השיניים והשיננית. בנוסף, חשוב להעביר לילדים את הרגלי וחשיבות הצחצוח בדרך מהנה ובכך לאפשר לילדיכם לפתח הרגלים טובים להיגיינת הפה.

מתוך התפיסה הזו, יוצאת קולגייט במיזם "עולם החיוכים של קולגייט" שיתקיים ב-3 ערים נבחרות, ומזמינה את הילדים וההורים להפנינג ענק של חיוכים והפתעות, בו תוכלו לקבל את כל המידע החיוני וההדרכה בנוגע לשמירת בריאות הפה של ילדיכם, להתחלת חיים מלאי חיוכים בריאים!

בהפנינג השמח של קולגייט יוכלו הילדים ליהנות מדוכני פעילות, להצטלם בחיוך בדוכן הצילום, לזכות בפרסים והפתעות לכל ילד מתנת קולגייט ולצפות במופע ענק, חדש ובלעדי של ר' שרגי וקולגייט.

מועדי הפעילות:

ירושלים

יום שני, י״ט בתמוז (22.7) באולם הספורט במנהל הקהילתי שד׳ גולדה מאיר 474.

שעות הפעילות :בנות 16:00 | בנים 17:30. מופע בהפרדה בשעה 17:30.

ביתר

יום רביעי, כ״א בתמוז (24.7) באודיטוריום רח׳ נחמן מברסלב 4.

שעות הפעילות :בנות: 15:30 | מופע לבנות בשעה 16:30. בנים: 18:00 | מופע לבנים בשעה 17:30

אלעד

יום ראשון,  כ״ה תמוז (28.7) באולם המנהל הקהילתי, רח׳ אבטליון 3.

שעות הפעילות: בנות 16:00 | בנים 18:00. מופע בהפרדה בשעה 17:30.0 תגובות

תגי HTML מותרים: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>