מעבר לאתר המותאם

מושב רוגלית: 130 תושבי היישוב פונו למוסד 'שלווה'

בנצי לייזרוביץ No Comments on מושב רוגלית: 130 תושבי היישוב פונו למוסד 'שלווה'

כ-130 מתושבי היישוב 'רוגלית' פונו אל מרכז 'שלווה' בירושלים . חברי להקת שלוה פגשו את המפונים והנעימו את קליטתם במרכז שלוה בשירה ובחיבוק חם

.
צילום: פלאש 90

עקב השריפה המתחוללת במושב רוגלית פונו כ-130 מדייריו למרכז שלוה בירושלים. מרכז שלווה מהווה מרכז חירום לאומי של משרד העבודה והרווחה לקליטה של אנשים עם מוגבלויות בעיתות חירום ומשבר. המרכז נערך במיידי לקליטה ארוכת טווח של דיירי רוגלית כולל כל המרכיבים הנדרשים, לינה מזון וטיפול סוציאלי.

ממנהל אגף חירום במשרד העבודה והרווחה נמסר: "אנשים עם מוגבלות הם אוכלוסיה שזקוקה לתשומת לב יתרה בשעת חירום והיערכות ותיאום מאפשרים לנו לפעול באופן מיידי להבטחת בטיחות הדיירים ומתן מענה מקיף וכולל באמצעות מרכז החירום הלאומי שבמרכז שלוה".

מהנהלת שלוה נמסר כי הם גאים להיות שותפים של מדינת ישראל במתן מענה כה חיוני לאנשים עם מוגבלויות בעיתות של חירום. כמו כן, חברי להקת שלוה פגשו את המפונים והנעימו את קליטתם במרכז שלוה בשירה ובחיבוק חם.

צפו בכיבוי האש ביישוב הסמוך אדרת: צילום: כיבוי והצלה ירושלים.0 תגובות

תגי HTML מותרים: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>