מעבר לאתר המותאם

נתניהו פותח מלחמה חזיתית: "ליברמן רץ לכל הרבנים ופתאום הוא נגדם"

איתי גדסי 4 Comment on נתניהו פותח מלחמה חזיתית: "ליברמן רץ לכל הרבנים ופתאום הוא נגדם"

בליכוד פתחו היום את מטה המגזר הרוסי לקראת הבחירות הקרובות. עשרות מחברי ישראל ביתנו ערקו לליכוד והשתתפו באירוע. מהליכוד נמסר: בקרוב אישים נוספים יצטרפו לקמפיין | ראש הממשלה תקף את ליברמן ואמר כיהוא יתמוך בממשלת שמאל: 'ליברמן לא תוקף את גנץ וברק, רק אותי, אז ברור איזו ממשלה הוא מעדיף"

ליברמן, גפני, פרוש ובכירים נוספים
ליברמן, גפני, פרוש ובכירים נוספים
12:48
21.01.20
עפר גדנקן No Comments on הטבה ייחודית למזמינים טיסות בדיגיטל

התכניות האחרונות

ארכיון תוכניות מוקלטות

גם בפייסבוק

היום ברדיו

[daily-schedule schedule=1]

פוסטים אחרונים

תגיות

ראש הממשלה ויו״ר הליכוד בנימין נתניהו נפגש היום (שני), יחד עם מטה השטח הרוסי של קמפיין הליכוד, עם 25 נציגים של המגזר הרוסי שעבדו בעבר עם "ישראל ביתנו" והחליטו להעביר את תמיכתם לליכוד.

הפגישה התקיימה יחד עם השר זאב אלקין, ראש העיר רונן פלוט, אריאל בולשטיין יועץ רה״מ למגזר הרוסי ואנשי קמפיין הליכוד. מהליכוד נמסר, כי מתקיימים מגעים מול נציגים נוספים שיעברו לליכוד בקרוב.

ראש הממשלה בנימין נתניהו אמר באירוע: "תודה לכם על התמיכה. כשנעשיתי ראש ממשלה לקחתי מנכ"ל לליכוד מיוצאי ברית המועצות לשעבר. כשהקמתי ממשלה הבאתי את נתן ויולי לשרים. לימים תמכתי ביו"ר כנסת מהמגזר. אלקין הוא יוצא בריה"מ. זה לא מקרי ולא פוליטי, זה מתוך השקפה לאומית עמוקה שיש לי שחשבתי לקדם את המגזר דרך הליכוד".

ראש הממשלה הוסיף ודיבר לקהל הרוסי: "יש צרכים. יש פנסיות שצריך לדאוג להן, יש בעיות שצריך לפתור. הבעיות הללו לא יפתרו בדרך של מפלגה סקטוריאלית. במשך שנים העברנו את האחריות לטיפול בבעיות הציבור הרוסי לליברמן. ליברמן לא עשה כלום. אני מכה על חטא – משום שהבעיות של המגזר לא נפתרו. הוא רק ידע לתת סיסמאות. תגידו לי דבר אחד שליברמן עשה?".

נתניהו תקף את הזיגזוג של ליברמן: "היום הוא מדבר נגד חרדים, אבל לפני רגע ליברמן היה בברית עם החרדים ורץ לכל הרבנים כדי לבלום את המועמד החילוני בקרב על ראש העיר ירושלים".

ראש הממשלה תקף בחריפות את יו"ר ישראל ביתנו: "ליברמן רימה את בוחריו. הוא הבטיח להם ממשלה בראשות נתניהו. הוא לא עשה את זה. הוא הוליך שולל את בוחריו. ליברמן אמר שיתמוך במפלגה שתקבל הכי הרבה מנדטים".

עוד הוסיף נתניהו: "אם גנץ יקבל יותר, ליברמן ילך לממשלה עם גנץ לפיד וברק. אם הליכוד לא תהיה המפלגה הגדולה ביותר אנחנו נקבל ממשלת שמאל בתמיכת ליברמן, כי כך הוא התחייב. ליברמן גם לא תוקף את גנץ וברק, הוא רק תוקף אותי, אז ברור איזו מפלגה ואיזו ממשלה הוא מעדיף. יש דרך אחת למנוע זאת וזה להצביע לליכוד".

לסיום אצר ראש הממשלה: "אני רוצה אתכם בליכוד. רק בליכוד אפשר להשפיע על המדינה ולהביא הישגים. תכנסו בכל הכח ותשפיעו באמת, כי אי אפשר להשפיע בדרך אחרת״.

השר זאב אלקין דיבר אחרי ראש הממשלה ודיבר לקהל הרוסי: "יש פה אפשרות לבנות קבוצה גדולה וחזקה שתתמוך בנו בבחירות ותשפיע בתוך הליכוד. אנחנו בעידן חדש. אין יותר מפלגות מגזריות. הדרך לשנות את ישראל היא לפעול בתוך מפלגת השלטון כחלק אינטגרלי, כפי שהציבור דובר הרוסית השתלב בכל מגזר ומשפיע בכל דרך. הדרך להשפיע היא בשותפות אמיתית עם הליכוד – והשותפות הזאת מתחילה היום".

מקסים בביצקי, סגן ראש עיר, לשעבר יו"ר ישראל ביתנו בראשון לציון: "אני בליכוד לא בשביל להילחם במישהו אלא בשביל להילחם לטובת המגזר הרוסי. חשוב לנו לקבל תמיכה ממפלגת השלטון כי הבנתי ש-20 שנה לא קרה כלום דרך מפלגה מגזרית".

יוליה שטריים, סגנית ראש עיריית חיפה לשעבר מטעם ישראל ביתנו: "היום חזרתי הביתה לליכוד. אני אשמח לעבוד בשיתוף פעולה. אנחנו לא עולים חדשים, אנחנו ישראלים, והדרך להביא הישגים לציבור הרוסי היא לעבוד בשיתוף פעולה איתך. אסור לתת את הקול למפלגות קטנות, כי רק מפלגות גדולות משפיעות ויכולות להביא הישגים".

איגור גורביץ׳, חבר מועצת נשר, סגן ראש העיר נשר לשעבר, חבר ישראל ביתנו לשעבר: "התחלתי בפוליטיקה עם שרנסקי, ישראל בעליה ואחר כך ישראל ביתנו. הייתי סגן ראש עיר. מאוד חשוב עכשיו לתמוך בליכוד. העלייה מברית המועצות יכולה להיות בסיס חזק מאוד לליכוד".

איליה לוין, לשעבר יו״ר ישראל ביתנו בתל אביב: "אני נגד מלחמת יהודים ביהודים. מפלגות סקטוריאליות פירקו את המדינה לחלקים. אנחנו צריכים להתאחד מאחורי מפלגה אחת – והיא הליכוד. אנחנו צריכים סדר ויציבות והדרך לשם עוברת באמצעות תמיכה בך, ראש הממשלה נתניהו, ומפלגת הליכוד".4 תגובות

תגי HTML מותרים: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

מיין תגובות
 1. 4

  ביבי. ככה עובדים. אבל אבל גדול. ק
  יים את הבטחותיך לעולי ברית המועצות. עכשיו הם הבינו שליברמן מחפש רק את הכבוד והכיסא. לכן צריך כאן אמינות. זה יעזור הלאה לשגשוג ישראל.

 2. 3

  הוא בכלל לא נגד חרדים חרדים זה תרוץ כי הם לא מתפשרים והוא יכול לשחק הקלף הזה ליברמן רוצה את הליכוד בלי ביבי הוא פשוט רוצה לראות את עצמו ראש ממשלה אפילו שיש לו רק5 מנדטים הוא הראה לכולם שאי אפשר להרכיב ממשלה בלעדיו ולכן "הקשה השם את לב פרעו "וגם את הגוי ההוא דן אנוכי "הוא ידע על מנת להרכיב את הממשלה ראש הממשלה יתן כל מה שייבקש אבל הוא לא רצה לקבל לכן התירוץ זה החרדים כי יש להם גבולות שלא יוכלו לעבור וזה שירת אותו הוא לא נגד החרדים אך נפשו חשקה בכיסאו של ביבי נתניהו הוא לא רוצה את בינימין נתניהו ראש הממשלה אלא רק את עצמו

 3. 2

  נתניהו עם הימין אנא עשה אחדות בימין יותר מיליברמן לא רוצה שבסוף אחדות כי רק הליכוד גדול והימין גדול ביבי ראש ממשלה אחדות רק עם החרדים בלי השונאים שלהם בלי ליברמן

 4. 1

  רק לנתניהו ערכנו מליברמן הוא בוגד שמלאני