מעבר לאתר המותאם

כש'הלילה לילה' הפך ל'הבוקר הבוקר' • צפו

דוד קליגר 2 Comment on כש'הלילה לילה' הפך ל'הבוקר הבוקר' • צפו

אמן הקלידים לייבל'ה ליפסקר השיא את בתו ביום שישי האחרון בהשתתפותם של מיטב המוסיקאים, רבנים ואישי ציבור, מטבע הדברים כל מיני שירים קיבלו מילים חדשות ומעניינות וכך זה היה נראה ונשמע • צפו בגלריה ובוידאו

12:48
21.01.20
עפר גדנקן No Comments on הטבה ייחודית למזמינים טיסות בדיגיטל

התכניות האחרונות

ארכיון תוכניות מוקלטות

גם בפייסבוק

היום ברדיו

[daily-schedule schedule=1]

פוסטים אחרונים

תגיות

ביום שישי האחרון, התקיימה חתונת בתו הבכורה של אמן הקלידים לייבלה ליפסקר עם משפ' שיף הנכבדה, בה נקבצו ונצפו כל גדולי אמני המוזיקה החסידית באירוע אחד גדול ומיוחד שהתקיים באולמי דימול פלטינום המפוארים.

לייבלה ליפסקר כידוע, הינו קלידן בעל שם עולמי, ותיק בתחומו, המוביל בכישרונו את ז'אנר הקלידים החסידי ומופיע באירועים בארץ ובעולם, בחתונות ובאירועים מכל גווני הקשת החרדית, בחצרות חסידיים כמו גור, חב"ד ועוד, בציבור בני ישיבות, ליטאיות וספרדיות. וכשלייבלה מחתן בת, כל משפחת המוזיקה החסידית מתייצבת.

על הבמה המפוארת ניצחה תזמורתו של יואלי דיקמן המורחבת, כאשר במהלך האירוע עלו להופיע כל כוכבי הזמר מהשורה הראשונה במוזיקה החרדית, על כל גווניה.

בין שלל השמות שתרמו מכישוריהם לשמחת החתן והכלה, ניתן היה למצוא את רולי דיקמן, נמואל הרוש, יוני ברגר, אלי הרצליך,  שרוליק קלצקין, מנדי ויס, ישראל לובין, מנחם כהן, עוזר דרוק, פיני רוטשטיין, מיכאל כפלין, קובי ברומר, מוטי לייכטר, יוני שלמה,אברומי וינברג, שמחה פרידמן, מנדי ג'רופי, יענקי רובין, אלאור ולנר, יוסף חיים משה, אריק דביר, ישי לפידות, שוקי סלומון, יצחק ריס, אברומי קלצקין, ועוד.

כמו כן, השתתפו באירוע שלוחי חב"ד מהארץ ומהעולם, רבנים ואישי ציבור שהגיעו אף מעבר לים, במיוחד לכבד את האירוע ואת בעלי השמחה.

כיאה לחתונה בעלת קונספט ייחודי כגון זה, המתקיימת ביום שישי, אך מתבקש שרוב השירים היו שירי שבת שהושרו שוב ושוב וסחפו את המוני משתתפי השמחה, ואף השיר 'שמחה גדולה הלילה' זכה לעדנה, תוך שהוא הופך כיוון, ל'הבוקר בוקר בוקר' שמחה גדולה הבוקר.

צפו בוידאו ובגלריה של הצלם יונתן הלפרין.

20190712_124045

חתונה לייבל'ה צילום יונתן הלפרין (1)

חתונה לייבל'ה צילום יונתן הלפרין (2)

חתונה לייבל'ה צילום יונתן הלפרין (3)

חתונה לייבל'ה צילום יונתן הלפרין (4)

חתונה לייבל'ה צילום יונתן הלפרין (5)

חתונה לייבל'ה צילום יונתן הלפרין (6)

חתונה לייבל'ה צילום יונתן הלפרין (7)

חתונה לייבל'ה צילום יונתן הלפרין (8)

חתונה לייבל'ה צילום יונתן הלפרין (9)

חתונה לייבל'ה צילום יונתן הלפרין (10)

חתונה לייבל'ה צילום יונתן הלפרין (11)

חתונה לייבל'ה צילום יונתן הלפרין (12)

חתונה לייבל'ה צילום יונתן הלפרין (13)

חתונה לייבל'ה צילום יונתן הלפרין (14)

חתונה לייבל'ה צילום יונתן הלפרין (15)2 תגובות

תגי HTML מותרים: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

מיין תגובות
  1. 2

    על האורגן של יואלי מאחורי המסך מונחת מכונת גילוח חחחחח