מעבר לאתר המותאם

עכשיו הקליפ: צפו ב"מלמעלה ללמטה" של מאייעס

דוד קליגר 4 Comment on עכשיו הקליפ: צפו ב"מלמעלה ללמטה" של מאייעס

השיר "מלמעלה ללמטה" של מאיעס שיצא לפני תקופה לרגל חתונתו של המלחין שמוליק ברגר אותו הוא גם הלחין ועיבד, קיבל קליפ וידאו אמנותי ומרתק • בואו לצפות

חיים שלמה מאיעס משחרר קליפ חדש ללהיט "מלמעלה ללמטה" שכזכור נחשף לראשונה כאן ב'אתר קול חי', הקליפ מהווה סנונית נוספת לקראת אלבום חדש שיצא בקרוב, ללחן ולעיבוד אחראי המפיק האלקטרוני שמוליק ברגר ועל ההפקה שלומי כהן.

כחלק מהמסרים של מאיעס שבסגנונו המיוחד משלב מאמרים ידועים מהגמרא ומהמפרשים ומנגיש אותם לקהל הצעיר עם מוזיקה עכשווית המתאימה לתקופה, מילות פזמון השיר מלמעלה למטה הן מתוך מסכת חולין "אין אדם נוקף אצבעו מלמטה אלא אם כן מכריזין עליו מלמעלה".

החיבור בין שמוליק ברגר למאיעס בשיר ניכר בכל אלמנט כאשר שמוליק מספר "הכרתי את מאיעס ממש בתחילת דרכי כמפיק מוזיקה אלקטרונית החיבור בינינו היה מיידי, האישיות הכובשת וכמובן שקול הבס המיוחד שלו בשילוב עם סאונדים חדשניים, כל ההפקה האלקטרונית מקבלת את הצבע שאנחנו כל כך שואפים וב"ה מצליחים להגיע אליו".

הקליפ נעשה בשיתוף פעולה עם הבמאי והיוצר יעקב אביטבול ועריכה של סטודיו VISUALIVE.

מילים:
Every step is counted for, up high,
You can try , but it may not comply,
Know these words, know that he must decide,
Trust in him, and you wont be denied.
אין אדם נוקף אצבעו מלמטה אלא אם כן מכריזין עליו מלמעלה.​4 תגובות

תגי HTML מותרים: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

מיין תגובות
 1. 4

  אוהב אותך מאיעססס!!! יייייעעעסססס!!! כן מאיעס, יפה לך פאיעס!!!

 2. 3

  מאייעס עם הפיאות אתה נראה הרבה יותר חגיגי וטוב וגם יותר יהודי, תחזיר!
  מעריץ שלך

 3. 1

  שיר יפה בקליפ יפה