מעבר לאתר המותאם

ח"כ סופר: "דברים היו צריכים לקרות אחרת מול עוצמה יהודית"

אסתי פלד No Comments on ח"כ סופר: "דברים היו צריכים לקרות אחרת מול עוצמה יהודית"

ח"כ אופיר סופר (איחוד לאומי) התייחס בריאיון ל'מהדורה המרכזית' על האיחוד בימין: "הפסדנו 7 מנדטים. צריכים לצרף את בנט ושקד לבלוק טכני" | האזינו

UNION OF RIGHT WING PARTIES
צילום: פלאש 90

ח"כ אופיר סופר (איחוד לאומי) בריאיון הערב (שלישי) ל'מהדורה המרכזית' התייחס לצירופה העתידי של מפלגת 'עוצמה יהודית' לאיחוד הימין: "אישרור החתימה מדבר גם על המקומות שסוכם עם עוצמה יהודית".

סופר הגיב על הטענות הקשות מצד 'עוצמה יהודית' על הפרת הסכמים מצד הבית היהודי: "אני לא מכיר הפרת הסכם, ייתכן שדברים היו צריכים לקרות אחרת. אבל את ריצה משותפת ראשונה כבלוק טכני עם כל המשמעויות של זה בקמפיין. האיחוד חשוב לזהותה היהודית של מדינת ישראל".

סופר התייחס לאפשרות של חיבור עם בנט ושקד, במסגרת חיבור טכני: "החיבורים האלו חשובים, נזרקו לנו סביב ה-7 מנדטים לפח. חשוב לנו לצרף אותם. כל חיבור הוא לא מושלם ולכל חיבור יש יתרונות וחסרונות. זה יעשה בחדר סגור ולא על השולחן. זה לא נכון לצעוק בתקשורת כל אחד איזה מקום הוא רוצה להיות".

האזינו לריאיון:0 תגובות

תגי HTML מותרים: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>