מעבר לאתר המותאם

מרזל לבית היהודי: "אנחנו לא מפד"ל, לא נגיש את הלחי השנייה"

איתי גדסי 8 Comment on מרזל לבית היהודי: "אנחנו לא מפד"ל, לא נגיש את הלחי השנייה"

ברוך מרזל מראשי עוצמה יהודית כותב מכתב למכ"ל הבית היהודי ניר אורבך, בו טוען כי הביאו למעלה משישים אלף קולות ויותר, אך במקום לקדם אותם דחקו אותם לפינה וזילזלו בהם. מרזל כותב בכעס כנגד ההתנהלות: "כפיות הטובה של הפגיעה בנו מאז הבחירות במקום לראות איך נותנים לנו את המגיע, מוכיחה שלמדתם משהו ממנהיגכם לשעבר נפתלי בנט"

OTZMA YEHUDIT
צילום: פלאש 90

יום לאחר שהרב פרץ הגיב להאשמות הקשות שהטיח בן גביר בהנהגת הבית היהודי ב'מהדורה המרכזית' בקול חי, כי אינו מתפטר בגלל אילוצים משפטיים, היום (רביעי) מצטרף ברוך מרזל מראשי עוצמה יהודית מגיב לבית היהודי ופורס את כל הזלזול מצד הבית היהודי כלפיהם, "שותפים לא פוגעים בסתר בשותפים ולא מנסים לגמד אותם", כותב מרזל למנכ"ל המפלגה ניר אורבך.

וכך הוא פותח את מכתבו: "סוף סוף אנחנו מקבלים מסרים ממך, בשם שלך, ולא מסרים בשם "בכירים בבית היהודי" וזו אכן התקדמות. מה שאתה כותב זה יפה ונכון, אבל סותר את רצף הגיסאות הקודמות שנתת לפרט".

הבאנו יותר קולות משתי המפלגות טוען מרזל במכתבו: "הרב רפי פרץ הודה שהבאנו עשרות אלפי קולות. לא אכנס לכמות המדויקת: 50, 60 או 70 אלף, אבל ברור שהבאנו יותר קולות ממה שהבית היהודי והאיחוד הלאומי הביאו. גם אתה מודה, שאילו היינו רצים לבד לא היו לכם 6 ח"כים, ו-2 שרים בכירים. אז ברור שהציבור זועם, ומבין שאנחנו לא קיבלנו תמורה לתרומה".

מרזל מכה על חטא כי לאחר פסילת בן ארי לא הייתה במפלגה שום כוונה לעזור לעוצמה יהודית אלה ההפך: "נכון, ברוב האשם הוא בג"צ שפסל בהחלטה שערורייתית את ד"ר בן ארי, אך כפיות הטובה של הפגיעה בנו מאז הבחירות במקום לראות איך נותנים לנו את המגיע, מוכיחה שלמדתם משהו ממנהיגכם לשעבר נפתלי בנט, וממש כמו שעשה לכם גם אתם עושים לנו: משתמשים וזורקים. רק קחו בחשבון דבר אחד: אנחנו לא מפד"לניקים. אנחנו לא ניתן לכם את הלחי השניה".

הרב פרץ קרא לאיחוד השורות אמש, אך נראה כי בלי שישבו ברצינות עם עוצמה יהודית והתחייבו באמת למלאות את ההסכמים נראה את עוצמה יהודית רצה לבד בבחירות.

 8 תגובות

תגי HTML מותרים: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

מיין תגובות
 1. 8

  מההתחלה הם נתנו לנו הרגשה שהרצון שלהם זה כיסא עור עזים.ולא אג'נדה אמיתית למען הצלת המדינה מכל הבושה וההשפלות שהמדינה כיום עוברת.
  מנהיגי עוצמה יהודית אמרו כל אשר על ליבם ולא שתקו את שתיקת הכבשים כמו "בכירי הבית היהודי".
  שהוכיחו את הבוגדנות מתוך הבית.
  מוזר מאוד שהבית היהודי מרבה לתקוף את היהודי הרבה יותר מאשר את האוייב.
  בושה שיהודים מאמינים נשענים על אגו וגאווה עצמית
  עם דרך שגורמת למחלוקת באשר אמונתם.
  איפה "הבית היהודי" למען הבית היהודי???
  מה עשיתם למען חיילנו היקרים???
  איפה אתם בזמן שכל הדרום בוער וכל השאר פחם??
  איפה אתם בזמן שצריכים לצאת לרחובות ולזעוק את זעקת האחר?????????איפה אתם הבית היהודי?????
  הרב ברוך מרזל אנחנו חזקים ואנחנו תמיד נהיה לצידך
  ולצידם של מנהיגי עוצמה יהודית.

 2. 7

  כבוד הרב ברוך מרזל צודק 70000 צדיקים הצביעו לעוצמה יהודית . צריך להיות לנו ייצוג הולם בכנסת . יוכנס לאלתר עו"ד בן גביר לכנסת

 3. 6

  צריכים עוד אנשים כמו ברוך מרזל בפוליטיקה שלנו

 4. 5

  מה שנקרא הכושי עשה את שלו הכושי יכול ללכת
  לא יודע מאיפה היחס וההתנהגות של ה"בכיר", אבל זאת ממש לא דרכה של תורה. התורה מתירה לבזות ככה אנשים? איפה הכרת הטוב?

 5. 4

  ברוך מרזל לכנסת. הוא חייב להיכנס עם עוצמה יהודית.
  אתם פוחדים מהאמת

 6. 3

  מעולם לא הצבעתי לבית היהודי גם בגלגולו הקודם המפד"ל הפעם הצבעתי רק בזכות עוצמה יהודית, חבל מאוד שזו ההתייחסות שלהם לעוצמה יהודית, יהיה קשה מאוד להצביע להם לאחר יחס כזה

 7. 2

  צודק בהחלט הרב ברוך חטפנו כבר כמה סטירות ועכשיו יתחילו הנשיקות

 8. 1

  אין ספק שרפי פרץ הוא עלבון לציונות הדתית אם הוא האדם הראוי להנהיג אותה…
  ללא ספק איילת שקד ונפתלי בנט ראויים הרבה יותר ומסוגלים לתרום למדינת ישראל הרבה יותר מחברי האיחוד הלאומי…
  כמו שיש חברי כנסת ערבים בכנסת ישראל אשר בסתר ליבם מתפללים להשמדתה של מדינת ישראל מן הראוי שגם יכהן בכנסת ישראל חבר כנסת אשר דוגל בגירושם של כל הערבים השוהים בישראל… אין ספק שברוך מרזל צודק שרפי פרץ הוא הרבה יותר גרוע מנפתלי בנט!!!!