מעבר לאתר המותאם

גנץ תוקף: "לעצור את מינוי סמוטריץ' לקבינט"

איתי גדסי 3 Comment on גנץ תוקף: "לעצור את מינוי סמוטריץ' לקבינט"

יו"ר כחול לבן ח"כ בני גנץ תוקף את החלטתו של ראש הממשלה בנימין נתניהו למנות את השר בצלאל סמוטריץ' לחבר קבינט: "הדיון שם יתנהל ברצינות ולטובת המדינה ואזרחיה?"

גנץ
צילום: פלאש 90
12:48
21.01.20
עפר גדנקן No Comments on הטבה ייחודית למזמינים טיסות בדיגיטל

התכניות האחרונות

ארכיון תוכניות מוקלטות

גם בפייסבוק

היום ברדיו

[daily-schedule schedule=1]

פוסטים אחרונים

תגיות

יו"ר 'כחול לבן' ח"כ בני גנץ קורא לנתניהו לעצור את מינוי שר התחבורה בצלאל סמוטריץ' כחבר בקבינט: "מדובר בהפקרות ביטחונית תמורת חסינות משפטית. המציאות הביטחונית באזור מתערערת, ואנחנו במרחק החלטה קצרה מלחימה שכמותה לא ראינו במזרח התיכון מאז מלחמת המפרץ. ובמה עסוק נתניהו, מר "איראן לפני הכול" הבוקר? בהכנסת בצלאל סמוטריץ לקבינט הביטחוני, החדר הרגיש ביותר במדינת ישראל".

גנץ אמר כי "אדם שעודד אזרחים לחסום כבישים ולהתעמת עם כוחות הביטחון וקרא "לדלל" את אוכלוסיית עזה, ישב בחדר, מול רמטכ"ל וראש מוסד שיפרטו את התוכניות הביטחוניות הרגישות והסודיות ביותר? והדיון שם יתנהל ברצינות ולטובת המדינה ואזרחיה?"

"ביבי – אל תמכור את ביטחון ישראל עבור חסינות, אל תהפוך את הביטחון שלנו לסחר מכר פוליטי ואישי. עצור את מינוי סמוטריץ לקבינט".

לדבריו התמוהים של גנץ מצטרפת השאלה כיצד עם התנגדות שכזו, הסכים לקיים רוטציה על כהונה לראשות הממשלה עם ח"כ יאיר לפיד שניסיונו הצבאי מסתכם בשירות בעיתון צבאי.3 תגובות

תגי HTML מותרים: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

מיין תגובות
 1. 3

  מיאמר לך גנץ שאתה יותר טוב מבצלאל סמוטריץ
  במקום להתעסק עם ביבי מהו אכל מהו שתה את מי הוא ממנה תתעסק עם דברים יותר מהותיים

 2. 2

  גנץ מנסה לקנות את הרושם שהוא ב'עניינים' בא נתחיל מזה שמסוטריץ הוא הכי למען כלל אזרחי ישראל (עם איזון) ובטח שיותר מגנץ השמאלני שונא החרדים הבלתי מנוסה הזה.
  ביבי יותר מוכשר ממנו ובהרבה אז שיקבל את זה באהבה

  1. דווקא הוא לא שונא חרדים, סתם נראה לי גררו אותו לפוליטיקה (אולי אשתו? לך תדע..)
   מי שהיה רמטכ"ל מוצלח לא בהכרח מתאים גם לראשות ממשלה.