מעבר לאתר המותאם

אקוניס: "תומכים ביוזמת השלום הכלכלי אך לא ניסוג משום שטח"

איתי גדסי No Comments on אקוניס: "תומכים ביוזמת השלום הכלכלי אך לא ניסוג משום שטח"

שר המדע אופיר אקוניס נאם בועידת הג'רוזלם פוסט בניו יורק והודה לנשיא ארה"ב על תמיכתו בישראל והתייחס לעסקת המאה: "נוסחת שתי המדינות איננה רלוונטית יותר"

.

שר המדע אופיר אקוניס נאם היום (ראשון) בועידה השנתית של הג׳רוזלם פוסט בניו יורק והודה לממשל האמריקני ולנשיא טראמפ על תמיכתם העקבית בישראל. במהלך נאומו אמר אקוניס: "אנחנו תומכים ביוזמת השלום הכלכלי של ארה"ב, אך לעולם לא נעזוב ולא ניסוג עוד משום שטח של ארץ ישראל. לא מהגולן, לא מיו"ש ולעולם לא נחלק את ירושלים".

אקוניס הוסיף: "דבריו של שגריר ארה״ב בישראל ואמירתו של השליח המיוחד למזרח התיכון ג'ייסון גרינבלט שתומך בדבריו, על זכותנו לספח ישובים ביו״ש הם מוערכים מאוד ומובנים מאליהם. אלה הם חבלי הארץ ההיסטוריים של העם היהודי".

עוד מדברי אקוניס: "אנחנו אומרים לא להקמת מדינת טרור פלשתינית ביהודה ושומרון. נוסחת שתי המדינות איננה רלוונטית יותר. מכל מקום שנסגונו לא רק שלא קיבלנו שלום – קיבלנו טרור ומלחמות".0 תגובות

תגי HTML מותרים: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>