מעבר לאתר המותאם

צבא ארה"ב אישר: "איראן ניסתה להפיל מזל"ט אמריקני במפרץ"

שלמה ריזל No Comments on צבא ארה"ב אישר: "איראן ניסתה להפיל מזל"ט אמריקני במפרץ"

לאחר הדיווחים אתמול בארצות הברית, היום אישר הצבא כי איראן ניסתה להפיל מזל"ט אמריקני באיזור המפרץ | דובר הכוחות האיראניים בתימן איים: "הטילים והמלטי"ם יכולים להגיע גם לישראל"

מזל"ט • אילוסטרציה
מזל"ט • אילוסטרציה צילום: יוסי אלוני, פלאש 90

צבא ארה"ב אישר הבוקר (שעון ישראל) כי משמרות המהפכה של איראן ניסו להפיל מזל"ט אמריקני שעקב אחר אחת ממכליות הנפט שהותקפו במפרץ עומאן בסוף השבוע. כזכור, בתקיפה הואשמה איראן גם על ידי ארה"ב וגם על ידי ערב הסעודית.

אתמול, הודיעו הכוחות האיראנים בתימן כי שוב תקפו שדה תעופה בסעודיה באמצעות מלטי"ם מתאבדים, בנוסף טיל ששוגר לעבר סעודיה יורט באוויר. הסעודים שנמצאים תחת מתקפות קטלניות כנגדם מצד הכוחות האיראנים בתימן עדיין אובדי עצות ומחכים לתגובת מחץ מצד ארה"ב כנגד איראן. הנשיא טראמפ נראה לא ממהר להכריז על תקיפה צבאית כנגד איראן או צעד צבאי הרתעתי אחר.

בארה"ב עלו בימים האחרונים דיווחים כי איראן ניסתה להפיל בימים האחרונים בשני אירועים נפרדים כטבמי"ם אמריקנים. בתוך כך, ‏בכירים בישראל אומרים: כי משמרות המהפכה באיראן הם אלה שביצעו את המתקפה על מכליות הנפט במפרץ.

דובר הכוחות האיראנים בתימן, איים כי הטילים והמלטי"ם שפוגעים בסעודיה יכולים גם לפגוע בישראל.0 תגובות

תגי HTML מותרים: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>