מעבר לאתר המותאם

אזולאי תוקף את המשטרה: "מקווה שב"ב יגיעו לחקר האמת בניגוד לי-ם"

איתי גדסי 1 Comment on אזולאי תוקף את המשטרה: "מקווה שב"ב יגיעו לחקר האמת בניגוד לי-ם"

ח"כ ינון אזולאי דיבר על האלימות המשטרתית כנגד הציבור החרדי וההתנהלות בלכידת הפורעים בבתי הכנסת: "לפעמים אנו לא מתלוננים כי ישנן מקרים שיש למשטרה כבר את שמות החשודים אבל עדיין טרם התאמצה לעצור אותם"

המראה הקשה לפני כשבוע
המראה הקשה לפני כשבוע

ח"כ ינון אזולאי (ש"ס) העלה על סדר היום (שלישי) במסגרת נאומים בני דקה במליאת הכנסת את המקרה המזעזע שהתרחש הבוקר בביזוי חמישה ספרי תורה בעיר בני ברק.

"הבוקר קמנו לבוקר מזעזע של חילול חמשה ספרי תורה בביה"כ 'תפארת שמעון' בבני ברק. פורסם כי המשטרה חוקרת את המקרה".

"התקווה שלנו" אמר ח"כ אזולאי "שהמשטרה לא רק תחקור – אלא תגיע גם לתוצאות האמת. ולא כמו המקרה של שריפת ביה"כ בקריית יובל שהמשטרה עדיין טרם הגיעה לחקר האמת".

ח"כ ינון אזולאי הביע תרעומת על אופן בו ניתן היחס במשטרה על מקרים במגזר החרדי: "לפעמים אנו לא מתלוננים כי ישנן מקרים שיש למשטרה כבר את שמות החשודים אבל עדיין טרם התאמצה לעצור אותם. כמו במקרה המזעזע של תקיפת הנער בליל לג' בעומר שעדיין המשטרה לא טיפלה באותו שוטר".

בסיום דבריו אמר: "אני קורה למשטרת ישראל לשים ידה על אותם פורעים ופושעים, שמזלזלים בכל דבר שנודף ממנו ריח של קדושה. וכמובן אנו מגנים כל מקרה של אלימות ולא משנה מאיזה מגזר. האלימות חייבת להיפסק".

צפו:1 תגובות

תגי HTML מותרים: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

מיין תגובות
  1. 1

    פשוט ביזיון, זה לא פעם ראשונה שקורה משהו שכזה,,חיבים לעשות משהו עם זה!!!