מעבר לאתר המותאם

באמצע הלימוד: הגר"ש בן שמעון התמוטט ואיבד את הכרתו

בנצי לייזרוביץ No Comments on באמצע הלימוד: הגר"ש בן שמעון התמוטט ואיבד את הכרתו

הגאון הרב שלמה בן שמעון התמוטט באמצע לימוד תורה בבית הכנסת ואיבד את הכרתו, צוות הצלה שהגיע למקום, ערך החייאה מוצלחת לרב והודפק חזר לפעול. הרב פונה לבית החולים. נא העתיר בתפילה עבור הגאון הרב שלמה ידידה בן יפה לרפו"ש

הגאון הרב שלמה בן שמעון
הגאון הרב שלמה בן שמעון צילום: פלאש 90
21:40
23.01.20
דוד קליגר No Comments on מהרב רבינוביץ ועד רובשקין • גלריה ווידאו מהאדיטש

התכניות האחרונות

ארכיון תוכניות מוקלטות

גם בפייסבוק

היום ברדיו

[daily-schedule schedule=1]

פוסטים אחרונים

תגיות

לפני מספר שעות, באזור שעת מנחה התקבלה קריאה במוקד מד"א. בקריאה צוין כי אדם מבוגר, התמוטט בבית הכנסת ואיבד את הכרתו.

כונני השבת של ארגון הצלה, יואל שכטר, יהודה לונדנר, אפי פרידמן וגוי השבת של ארגון הצלה המשמש כחובש ונהג אמבולנס עבד אל רחמן תאופיק, הוזנקו על ידי מוקד הכוננים, והגיעו בזריזות למקום האירוע, בית המדרש 'נווה יצחק' ברחוב חידושי הרי"ם בעיר. שם הם גילו כי הגאון רבי שלמה בן שמעון שליט"א, גאב"ד נווה ציון, התמוטט ואיבד את הכרתו תוך כדי לימוד התורה.

כונני ארגון הצלה החלו מיד בפעולות החייאה הכוללות עיסויים, הנשמות ושוקים חשמליים ממכשיר הדפיברלטור הנמצא ברשותו של יואל שכטר חובש בארגון הצלה שהגיע ראשון למקום.

לאחר מספר דקות הצטרף לכוננים צוות נט"ן של מד"א שהמשיך בפעולות החייאה מתקדמות ומתן תרופות.

בחסדי שמיים, בעקבות ההחייאה, לבו של הרב שב לפעום והדופק חזר. הוא פונה באמצעות הנט"ן לבית החולים שיבא בתל השומר להמשך טיפול.

אנשים ששהו בבית המדרש בקרבת הרב מעידים כי הרב היה נראה חלש מאוד ורגעים מספר לפני שהתמוטט התלונן בפניהם כי הוא חש שלא בטוב.

העתירו בתפילה לרפואת הגאון הרב שלמה ידידיה בן יפה שליט"א לרפואה שלימה בתוך שאר חולי ישראל.0 תגובות

תגי HTML מותרים: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>