מעבר לאתר המותאם

אין לאן לחזור: עשרות בתים במבוא מודיעים נשרפו

בנצי לייזרוביץ No Comments on אין לאן לחזור: עשרות בתים במבוא מודיעים נשרפו

מאות תושבי מבוא מודיעים הגיעו הבוקר ליישוב וראו אדמה חרוכה במקום שעד אתמול היה להם לבית | "אנשים איבדו את כל רכושם ממשקפיים ועד משחקים לילדים"

אילוסטרציה
אילוסטרציה צילום: פלאש 90

השריפה במבוא מודיעים. היום חזרו מספר תושבים ליישוב למצוא את ביתם אך לא כולם הצליחו למצוא משהו. עשרות בתים נשרפו כולל התשתיות ומה שנשאר זו אדמה חרוכה ושרידי בית.

טפסר ניסים טויטו מפקד כבאות והצלה מחוז ירושלים סיפר אתמול, תוך כדי ניסיונות הכיבוי: "החל מהשעה 13 בצהריים, נאבקים לוחמי האש בתעצומות וחירוף נפש אדירים, בחום הכבד והמתיש בשריפות ענק ומגנים בגופם על חיי האזרחים, על בתיהם ורכושם."

"לצערנו הרב, מספר לא מבוטל של בתים, מחסנים ועסקים נפגעו בשריפות הענק במחוז ירושלים ואזור מבוא מודיעים, אולם אלמלא אומץ ליבם, וקור רוחם של לוחמי האש שנאבקו בלהבות הענק, עוד בתים וישובים רבים היו נפגעים בצורה קשה מאוד."

"חשוב לי לציין את שיתוף הפעולה ההדוק עם משטרת ישראל, צה"ל, קק"ל השלטון המקומי וכוחות חבירים נוספים, ובמיוחד את המשמעת האזרחית של התושבים, שהקשיבו להוראות כבאות והצלה והמשטרה והתפנו בצורה מסודרת"

ברחבי הרשת נשמעים קריאות לעזרה מצד תושבי מבוא מודיעים שאיבדו את כל רכושם.0 תגובות

תגי HTML מותרים: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>