מעבר לאתר המותאם

יוגב תוקף את הכנסת השריוניות לרשות: "פשע מסכן חיים"

איתי גדסי No Comments on יוגב תוקף את הכנסת השריוניות לרשות: "פשע מסכן חיים"

ח"כ מוטי יוגב, חבר ועדת החוץ והביטחון, דורש דיון דחוף בנוגע להעברת המשוריינים לרשות הפלסטינית: "לשאול את האירופים אם ירצו להעביר אותם לטרוריסטים מוסלמים"

.
23:01
27.01.20
דוד קליגר No Comments on המתמודד הפתיע בתשובה מהירה וסיפר על הנס שקרה לו • צפו

התכניות האחרונות

ארכיון תוכניות מוקלטות

גם בפייסבוק

היום ברדיו

[daily-schedule schedule=1]

פוסטים אחרונים

תגיות

חבר ועדת החוץ והביטחון של הכנסת, ח"כ מוטי יוגב תוקף הערב (שלישי) את העברת המשוריינים לרשות הפלסטינית שאישר ראש הממשלה לבקשת האמריקנים ואומר כי "הכנסת המשוריינים לרשות הפלשתינית, זה פשוט חלם, אם לא פשע מסכן חיים".

עוד הוסיף יוגב: "רשות שמחנכת את בניה ובנותיה לרצח יהודים, לא מוסרים בידיה כלי מלחמה. כל זאת, שידוע לשרותי הביטחון שמכוחות המשטרה הפלשתינית יצאו טרוריסטים רוצחים".

בכוונתו של יוגב לפנות לראש הממשלה ושר הביטחון בעניין, כמו גם להעביר דרישה לוועדה הזמנית לכנס דיון חריג בנושא חימוש הרשות הפלסטינית. "אשלח מכתב בעניין לראש הממשלה ושר הביטחון ובקשתי דיון דחוף בנושא בועדת החוץ והביטחון, כי בנפשנו הדבר.

אחריותנו לביטחון אזרחי ישראל, לא להגברת הסיכון להם. את המשוריינים צריך לעצור ולהחזיר חזרה לאיחוד האירופי ולהציע להם שימסרו את המשורינים לטרוריסטים מוסלמים באירופה".0 תגובות

תגי HTML מותרים: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>