מעבר לאתר המותאם

"אז ברכנו דיין האמת והיום הטוב והמטיב": ראובן גינזבורג בריאיון מרגש

אסתי פלד 2 Comment on "אז ברכנו דיין האמת והיום הטוב והמטיב": ראובן גינזבורג בריאיון מרגש

שבעה חודשים לאחר האסון הכבד במשפחת גינזבורג במהלכו נספו הילדים הקדושים אפרת וצבי ע"ה. אב המשפחה ראובן גינזבורג בריאיון מיוחד מספר על השמחה הגדולה שהתבשרה המשפחה בהולדת שלושת ילדיהם | "לא איבדנו אותם, הם הלכו להיות קרובים להקב"ה. הוא יודע מה הם היו צריכים לעשות בעולם הזה" | האזינו

ראובן גינזבורג שיבלח"א
ראובן גינזבורג שיבלח"א

התכניות האחרונות

ארכיון תוכניות מוקלטות

גם בפייסבוק

היום ברדיו

[daily-schedule schedule=1]

פוסטים אחרונים

תגיות

שבעה חודשים לאחר האסון הכבד שנחת על משפחת גינזבורג בביתר עילית, במהלכה נספו בשריפה הילדים הקדושים  אפרת וצבי ע"ה. אב המשפחה ראובן גינזבורג בריאיון מרגש ועצמתי הערב (רביעי) ל'מהדורה המרכזית' בהגשת אבי מימרן. אב המשפחה סיפר על השמחה העצומה שהגיעה אל המשפחה.

האבא מספר כי המשפחה רצתה להמשיך לחיות לאחר האבל הגדול: "הפכנו להורים שכולים בבת אחת, לא איבדנו אותם אלה הלכו להיות קרובים להקב"ה. הוא יודע מה הם היו צריכים לעשות בעולם הזה. שיפצנו את הבית והמשכנו לחיות ולהיות שמחים ולהתכונן ללידה הקרובה".

השמחה הגדולה: "הקב"ה נתן לנו ילדים חדשים והוסיף לנו אם אפשר לומר כך, כדי שלא נפסיד אם אפשר לומר כך. שאר הילדים לא נפגעו הבנות שלי יצאו בנס, לאחר שהן יצאו לא היה שייך להציל, ראינו שהכל משמים".

היום ברכנו הטוב והמטיב ואז בירכנו ברוך דיין האמת.

האזינו לשיחה המרגשת:2 תגובות

תגי HTML מותרים: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

מיין תגובות
  1. 2

    מדהים! ישתבח שמו!! איזה שמחה!
    שנזכה תמיד להיות שותפים בשמחות של עמ"י ולא חלילה להיפך.

  2. 1

    ממש מזל טוב הרבה נחת