מעבר לאתר המותאם

חבר הקבינט המיועד: "היו צריכים לחסל 700 מחבלים"

איתי גדסי No Comments on חבר הקבינט המיועד: "היו צריכים לחסל 700 מחבלים"

חבר הכנסת בצלאל סמוטריץ' תוקף את ההתנהלות בדרום ואומר: "המערכה בעזה היתה חייבת להסתיים בשבע מאות מחבלים הרוגים (אחד על כל טיל) ובנזק פיזי אדיר לחמאס"

השר סמוטריץ'
השר סמוטריץ' צילום: נעם ריבקין פנטון, דוברות הכנסת

יו"ר "האיחוד הלאומי" חבר הכנסת בצלאל סמוטריץ' המיועד להיות חבר הקבינט המדיני בטחוני בממשלה הבאה, תוקף, בעדינות שאינה אופיינית לו בנושאים בטחוניים, את החלטתו של ראש הממשלה בנימין נתניהו להכריז על הפסקת אש.

"ברמה הטקטית המערכה בעזה היתה חייבת להסתיים בשבע מאות מחבלים הרוגים (אחד על כל טיל) ובנזק פיזי אדיר לחמאס – שייקח להם שנים להתאושש ממנו ולהעלות על דעתם לתקוף שוב".

סמוטריץ' טען עוד: "אנחנו לא יכולים להרשות לעצמנו מיליון וחצי אזרחי הדרום במקלטים כל כמה שבועות. את הפתרון האסטרטגי שלי אתם כבר מכירים".

על פי פרסום של פרשן חברת "החדשות" עמית סגל, בימים האחרונים, תוך כדי הפגישות הבטחוניות בקריה, נפגש ראש הממשלה בנימין נתניהו עם חבר הכנסת בצלאל סמוטריץ' בקריה, לדיון שנסוב ככל הנראה סביב המשא ומתן הפוליטי להרכבת הממשלה הבאה.0 תגובות

תגי HTML מותרים: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>