מעבר לאתר המותאם

אדלשטיין לחיילים: "ההסלמה בדרום – בשל קיומנו"

איתי גדסי No Comments on אדלשטיין לחיילים: "ההסלמה בדרום – בשל קיומנו"

יו"ר הכנסת אדלשטיין לחיילים: "ההסלמה לא התפתחה בגלל מחסור בכסף או מצור, אלא בגלל עצם קיומה של מדינת ישראל. אויבנו חוששים מפני חזית אחידה שאנו מציגים עם מדינות ערב באיזור"

אדלשטיין
אדלשטיין צילום: מרים אלסטר, פלאש 90

יו"ר הכנסת ח"כ יולי אדלשטיין נפגש היום בכנסת ישראל עם חיילים מצטיינים והתייחס בדבריו למצב הביטחוני בדרום. "ההסלמה לא התפתחה בגלל מחסור בכסף או מצור, אלא בגלל עצם קיומה של מדינת ישראל. אויבנו חוששים מפני חזית אחידה שאנו מציגים עם מדינות ערב באיזור", אמר.

לדבריו: "הפעולות שכוחות הביטחון מבצעים כבר מאתמול נגד ארגוני הטרור ברצועה ימשכו עד שיושב השקט לאזרחי ישראל. אנו משתתפים בצערה של משפחת אגדי מאשקלון על אובדן אבי המשפחה, ההרוג משה אגדי ז"ל, ומאחלים החלמה מהירה לפצועים בגוף ובנפש".

עוד אמר אדלשטיין: "העקשנות שלנו ושלכם החיילים לחתור לניצחון ומצוינות היא שמביאה מדינות שונות באזור לשנות את הכיוון ולחפש קשרים עם מדינת ישראל. תזכרו שנהיה זקוקים לכם גם בעוד 5, 10 ו-20 שנה, לאו דווקא בשדה הקרב אלא בהתנדבות, בקריירה, בלימודים. ומי יודע, אולי ניפגש בהמשך, כשתזכו להיות גם משיאי משואות בטקסי ימי העצמאות".0 תגובות

תגי HTML מותרים: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>