מעבר לאתר המותאם

מרגי על ליצמן ומקלב: "מתנשאים"

עמית דניאל 9 Comment on מרגי על ליצמן ומקלב: "מתנשאים"

שיחה שהחלה בשאלה רצינית התגלגלה במהירות לשיחת הלצה בעניין המתח בין דרעי ליהדות התורה | התיעוד שפורסם ברשת עורר את זעמו של חבר הכנסת יעקב מרגי מש"ס שכתב: "מסכנים הם לא צריכים להתאמץ כדי להתנשא"

אתמול (ראשון) התכנסה סיעת יהדות התורה בכנסת. על השולחן דנו חברי הסיעה במינוי ח"כ יעקב אשר ליו"ר הסיעה בכנסת ה-21 ובהכנות אחרונות לפני דיוני המשא ומתן שהתקיימו מיד לאחר מכן.

רגע לפני שהחלה הישיבה, שהו לצד חברי הכנסת בחדר, מספר עיתונאים. כשהעיתונאי ישראל פריי, שאל את חברי הכנסת האם הגיעו עם מסמך מסודר למשא ומתן, הוא לא ציפה שהתשובה תהיה בהלצה שכזו: "משא ומתן עם דרעי?" שאל ליצמן.

העיתונאי ישי כהן המשיך ושאל את ליצמן: "ואתה מדבר עם דרעי? דווח שאתם בנתק". ליצמן אמר שדרעי לא צלצל אליו בימים האחרונים. מקלב אמר בצחוק: "יש לו קוד".

לאחר שהתיעוד עלה לרשת על ידי גדסי, כתב ח"כ יעקב מרגי, ש"ס: "מסכנים הם לא צריכים להתאמץ כדי להתנשא".

מרגי9 תגובות

תגי HTML מותרים: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

מיין תגובות
 1. 9

  מספיק עם רגשי הנחיתות. יש לכם יותר מצביעים מיהדות התורה.לא צריך להיפגע מכל שטות או הלצה קלה .אנחנו אחים ושותפים לאותה מטרה קדושה.

 2. 8

  טוב יעשה דרעי אם לא ידבר איתם בכלל
  הוא רק יותר יצליח!!

  1. מלי, אוי כמה שאת טועה הוא רק יפסיד מזה…

  2. סך הכל תגובות מאד עניניות,
   ומותר קצת לעקוץ א

 3. 7

  אשכנזים גזענים!!!!!

 4. 6

  די כבר עם הלשון הרע הזה

 5. 5

  חבל על הזמן מה נסגר עם מרגי הוא נעלב מדי מהר!!!

 6. 4

  אם אפשר במחילה להיות קצת יותר הוגנים ופחות מוטים לצד מאוד מסויים…