מעבר לאתר המותאם

ראה"מ: "כשביטחון ישראל מוטל על הכף, אנו פועלים במלוא עוצמתנו"

איתי גדסי No Comments on ראה"מ: "כשביטחון ישראל מוטל על הכף, אנו פועלים במלוא עוצמתנו"

ראש הממשלה נתניהו: "כשביטחון ישראל מוטל על הכף – אנו פועלים במלוא עוצמתנו. מי שמסכן אותנו – שם עצמו בסכנה גדולה פי כמה. ממשיכים לפעול בכל החזיתות, כולל בחזית הצפון"

ראש הממשלה באירוע
ראש הממשלה באירוע צילום: פלאש 90

ראש הממשלה ושר הביטחון בנימין נתניהו ורעייתו הגב' שרה נתניהו השתתפו הערב (ראשון) באירוע הצדעה למשפחות השכולות של חללי מערכות ישראל, בבנייני האומה בירושלים.

מדברי ראש הממשלה נתניהו באירוע: "רק אם נעמוד כחומה בצורה מול חורשי רעתנו, תוך נכונות לפעול בעת הצורך בסיכון עצמי, נבטיח בעזרת ה' את נצח ישראל.

אנו נחושים להגן על ארצנו – גם מול המרים והגדולים באויבינו, שחרתו על דגלם את השמדתנו. איננו נרתעים ממאבק, ביודענו שאנו נלחמים נגד מבקשי נפשנו. רוחנו חזקה, כוחנו איתן.

איננו נחפזים אלי קרב. מי כמונו יודעים שמחיר המלחמה הוא נורא, אבל בל יטעה בנו איש – כשביטחון ישראל מוטל על הכף, אנו פועלים במלוא עוצמתנו. מי שמסכן אותנו, שם עצמו בסכנה גדולה פי כמה.

אנו ממשיכים לפעול בכל החזיתות, כולל בחזית הצפון, כי איננו מוכנים לתת למישהו לבסס עוצמה ולסכן את מדינת ישראל. העוצמה היא הערובה לקיומנו, והיא התנאי החיוני והיסודי להשגת שלום עם שכנינו".

.0 תגובות

תגי HTML מותרים: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>