מעבר לאתר המותאם

גפני מתריע: "אחוזי ההצבעה כרגע הם אסון ליהדות"

איתי גדסי 1 Comment on גפני מתריע: "אחוזי ההצבעה כרגע הם אסון ליהדות"

ח"כ משה גפני מוציא הודעה מיוחדת לכלל המצביעים ופעילי המפלגה, ומתריע בפניהם אם לא נתעשת ונצא כולנו להצביע אנחנו מדברים כאן על אסון: "המציאות שחצי מהציבור עדיין לא הלך להצביע והשעה כבר מתחילה להיות מאוחרת מבחינתינו זה מצב נורא" | צפו

.
צילום: פלאש 90

דאגה בקרב מטה יהדות התורה, לאור אחוזי ההצבעה הנמוכים בהשוואה למערכת הבחירות האחרונה, גם במטה החסידי וגם במטה דגל ניכרת תחושת חירום לאור הנתונים הלא מעודדים. ח"כ משה גפני הוציא הודעה חירום לקהל המצביעים: "אנחנו נמצאים באמצע סיור בחירות ברחבי הארץ ובמהלך הנסיעות התברר לי שאחוז ההצבעה בציבור החרדי נמוך. אחוז ההצבעה אצלינו ביהדות התורה הוא פחות מחמישים אחוז. המשמעות של העניין כמעט אסון במושגים של בחירות".

עוד הוסיף גפני: "המציאות שחצי מהציבור עדיין לא הלך להצביע והשעה כבר מתחילה להיות מאוחרת מבחינתינו זה מצב נורא, יש לזה השלכות ועם משמעות של מי יהיה ראש הממשלה. זה ברור לחלוטין שהצבעה באחוז נמוך הוא דבר נורא ואיום אני קורא לכולכם אחי ורעי אין לנו עוד הרבה זמן".

האסון כבר בפתח מתריע גפני, "אני מבקש מכם לצאת ולבחור, לצאת ולהצביע, זאת הדרך היחידה לעצור את הסחף. המציאות הזאת שלנו יהיה פחות מנדטים בגלל שפחות אנשים מצביעים, ולהם יותר מצביעים ויהיה להם אנשים שאיתם הם יוכלו להקים ממשלה זה יהיה אסון בקנה מידה של בחירות, זה יהיה אסון בקנה מידה של יהדות, דברים שאנחנו חייבים להאיבק עליהם".

צפו:

במטה החסידי מחלקים הודעות אישיות בדואר למצביעים שעדיין לא יצאו:

photo_2019-04-09_15-55-25 photo_2019-04-09_15-55-33

 1 תגובות

תגי HTML מותרים: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

מיין תגובות