מעבר לאתר המותאם

ח"כ אשר לחרדים עובדים: "אתם לא בחשיבה של המפלגות הכלליות" • צפו

איתי גדסי 1 Comment on ח"כ אשר לחרדים עובדים: "אתם לא בחשיבה של המפלגות הכלליות" • צפו

חבר הכנסת יעקב אשר נפגש עם קהילת "נרו יאיר" בה נמנים גם חרדים העובדים לפרנסתם | ח"כ אשר אמר לנוכחים: "רק הנציגים של המפלגות החרדיות יבינו את מה שאתם זקוקים וידאגו לכם באמת"

חה"כ יעקב אשר וראש עיריית בני ברק אברהם רובינשטין ביקרו בבית הכנסת של קהילת 'נרו יאיר' בבני ברק ושוחחו עם המתפללים על הבחירות. ח"כ אשר קיים במשך שעה ארוכה שיחה מרתקת עם המתפללים והוכיח להם כי מפלגת יהדות התורה היא המפלגה שתדאג לכל הסוגים והקבוצות במגזר החרדי.

המתפללים שרובם חרדים העובדים לפרנסתם התעניינו בהתנהלות המפלגה ביחס לצרכים היומיומיים שלהם וקיבלו הסבר מקיף על פעילות חברי הכנסת של יהדות התורה לטובת מגוון הקהילות החרדיות ברחבי הארץ.

ח"כ אשר אמר: "תפסיקו לתייג את עצמכם שונים מאחרים, כולנו חרדים ואין שום עדיפות לקהילה אחרת על פניכם, תזכרו שאתם לא בחשיבה של מפלגות כלליות, כל הדברים שאתם צריכים לא נמצאים בסדר היום של הליכוד או פייגלין – יש שם אנשים טובים שמתעסקים בדברים הזויים רק הנציגים של המפלגות החרדיות יבינו את מה שאתם זקוקים וידאגו לכם באמת".1 תגובות

תגי HTML מותרים: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

מיין תגובות