מעבר לאתר המותאם

הכתבים הופתעו: כך השיב גנץ לשאלה • צפו

עמית דניאל 4 Comment on הכתבים הופתעו: כך השיב גנץ לשאלה • צפו

השאלות היו לא פשוטות אך התשובה, הזהה, של בני גנץ, השאירה את הכתבים מופתעים: "זה מאד פשוט", אמר גנץ

גיל תמרי, כתב חדשות 13 בוושינגטון ומיכאל שמש, הכתב הפוליטי של תאגיד השידור הציבורי, הופתעו מתושבתו של גנץ לשאלת הפריצה למכשירו ולבקשת תגובה על הממצאים החמורים בדו"ח מבקר המדינה בנוגע לקשריו של גנץ בעת שכיהן כמנכ"ל חברת המימד החמישי עם המשטרה.

השאלות כאמור היו שונות את התשובה היתה זהה לחלוטין ומפתיעה. בארה"ב, לאחר נאומו בוועידת אייפא"ק, נשאל גנץ על ידי גיל תמרי, מה תגובתו לדיווחים על הפריצה למכשירו הסלולארי. בתגובה, ביקש גנץ מתמרי את מכשירו הסלולארי, ואף הופתע כשקיבל את המכשיר בזריקה, מספר רגעים לאחר מכן.

אתמול, נשאל גנץ על ידי מיכאל שמש באשר לממצאי דו"ח מבקר המדינה, וזה בתגובה ביקש ממנו את המכשיר הסלולארי שלו: "בקשתי מגנץ את תגובתו לדו"ח מבקר המדינה בתגובה הוא לקח ממני את הטלפון ושאל אם אני מסכים לו לחטט. אמיתי", כתב שמש ברשת החברתית.4 תגובות

תגי HTML מותרים: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

מיין תגובות
  1. 4

    לא שי לי הרבה אהדה לכתב הזה אבל זה נראה ממש עצבני, הכל בסדר אתך מר גנץ ??? כזה מהר מרגיזים אותך ??? חוץ מזה שאם לתפוס מכשיר סלולרי אתה לא יודע אז להיות ראש ממשלה ?!

  2. 1

    גיל תמרי אין עליך !!
    תמשיך כך
    המשפחה בישראל