מעבר לאתר המותאם

עמדת היועמ"ש: בן ארי פסול – פעיל השמאל הקיצוני יוכל להתמודד

איתי גדסי 1 Comment on עמדת היועמ"ש: בן ארי פסול – פעיל השמאל הקיצוני יוכל להתמודד

מה שאסור לימין מותר לשמאל. היועמ"ש אביחי מנדלבליט תומך בערעור לעליון בנוגע להכשרת ההתמודדות של מיכאל בן ארי בוועדת הכנסת. מנגד היועמ"ש אישר את התמודדות של עופר כסיף פעיל השמאל שכינה את חוקי הממשלה "חוקי נירנברג" ואת שרת המשפטים, "חלאה ניאו-נאצית"

היועמ"ש אביחי מנדלבליט
היועמ"ש אביחי מנדלבליט צילום: פלאש 90

הערעור על הכשרת ד"ר מיכאל בן ארי להתמודד בכנסת. היועמ"ש, אביחי מנדלבליט, החליט היום (שלישי) לתמוך בערעור לבית המשפט העליון המבקש לפסול את חבר הכנסת לשעבר מיכאל בן ארי. הערעור נקבע ליום חמישי, הסיכויים לפסילתו של בן ארי גוברים לאור התמיכה של היועמ"ש בפסילת בן ארי.

מנגד, היועמ"ש החליט כי מועמד השמאל הרדיקאלי עופר כסיף מחד"ש כשר להמודד לכנסת. כזכור, שכינה את חוקי הממשלה "חוקים נאצים" ואת שרת המשפטים "חלאה ניאו-נאצית", כמו כן כסיף כינה את היהודים העולים להר הבית "סרטן עם גרורות שצריך לחסל ביד חזקה ובזרוע נטויה".

היועץ המשפטי לממשלה אומר שלא הצטברה 'מסה ראייתית קריטית' המתחייבת לשם פסילתו של עופר כסיף, כשהאחרון אמר בפני השופט מלצר, בפני כל עם ישראל ובתוך כנסת ישראל כי "הדברים נאמרו על ידי כאזרח רגיל ולא כנציג ציבור כאשר לא בהכרח אשתמש במונחים אלה עם היבחרותי לכנסת".1 תגובות

תגי HTML מותרים: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

מיין תגובות
  1. 1

    האיש הזה ירד מהפסים
    האלוף העלוב אביחי מנדלביט