מעבר לאתר המותאם

יצחק כהן: "קבוצות גדולות בדרום מזרח הודו מחכות לעלות לישראל"

אסתי פלד No Comments on יצחק כהן: "קבוצות גדולות בדרום מזרח הודו מחכות לעלות לישראל"

סגן שר האוצר חושף למה נפתחה מלחמה על משרד הקליטה: "יש קבוצות גדולות בדרום מזרח הודו, בני שבט מנשה. שעברו את כל הבדיקות של הראשון לציון ומשרד הקליטה מתעלם מהם. אנחנו נטפל בהם" | האזינו

יצחק כהן
יצחק כהן צילום: פלאש 90
10:27
26.01.20
איתי גדסי No Comments on נתניהו: "אנחנו בעיצומם של אירועים דרמטיים מאד"

התכניות האחרונות

ארכיון תוכניות מוקלטות

גם בפייסבוק

היום ברדיו

[daily-schedule schedule=1]

פוסטים אחרונים

תגיות

סגן שר האוצר יצחק כהן (ש"ס) התראיין היום (רביעי) ל'מהדורה המרכזית' בהגשת אבי מימרן על התחזקות של ש"ס בפריפריה והסקרים, המלחמה החדשה על משרד הקליטה והבלוף של ליברמן והיהודים בדרום מזרח הודו שמשויכים לשבט מנשה.

פריפריה וש"ס: "ש"ס כל השנה בפתח במערכות החינוך שלהם, וזה עוזר. הציבור מחובר חזק לתנועה, זה הגרעין שלנו. הציבור לא קונה את הבלוף של השמאל יודעים שהם אנטי יהדות ולכן הציבור בז להם".

הסקרים:  "ש"ס לא נסקרת בסקרים, מעולם לא חזו את התוצאות האמיתיות, שס תקבל לא פחות משבע מנדטים. ואני מאמין שתגיע ל-10 מנדטים, גם עולם התורה אוהד את תנועת ש"ס".

משרד הקליטה והעולים: "הפייק ניוז של DNA זה בלוף שליברמן המציא וזה לא היה ולא נברא. לפיד התלבש על זה וקרא לו להתנצל. ליברמן צריך להתנצל. לגבי משרד הקליטה לא יכול להיות שהעלייה מצרפת לא תקבל טיפול ראוי. גם בדרום מזרח הודו מחכים קבוצות לא קטנות של בני מנשה שעברו כבר את כל הבדיקות של הראשון לציון ובמשרד הקליטה זה לא מעניין אותם".

האזינו לראיון המלא:0 תגובות

תגי HTML מותרים: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>