מעבר לאתר המותאם

בג"צ דחה את העתירה, הליכוד: "בג"צ לא מונע התערבות בוטה של השמאל"

איתי גדסי No Comments on בג"צ דחה את העתירה, הליכוד: "בג"צ לא מונע התערבות בוטה של השמאל"

לקראת פרסום ההחלטות בתיקי חקירות נתניהו, עתרה הליכוד לבג"צ למנוע כל פרסום בענין התיקים, מחשש להטיית הבחירות. בג"צ דחה את העתירה | הליכוד: "בג"צ עצמו קבע בזמנו, בעניינו של צחי הנגבי, שיש להימנע מפרסום החלטות יועמ"ש בתקופת בחירות"

.

היועמ"ש ופרקליט המדינה דחו היום (חמישי) את עמדת  מפלגת הליכוד, כי היועמ"ש צריך לדחות כל החלטה בעניין נתניהו לאחר הבחירות: "כל עוד אין צו שיפוטי שימנע זאת, אין כל מניעה לדעת היועמ"ש ופרקליט המדינה לקבל החלטה שלפיה שוקל היועץ להגיש כתב אישום נגד ראש הממשלה. בנוסף אין מניעה לפרסם ברבים החלטה שכזו במועד קרוב".

תנועת הליכוד הגישה עתירה באמצעות עו"ד יוסי פוקס לבג"צ, שיורה לאסור כל פרסום בעניינו של נתניהו עד לאחר הבחירות. בג"צ דחה את העתירות.

מתנועת הליכוד נמסר בתוגבה לדחייה: "מצער שבג"צ לא מנע מהשמאל התערבות בוטה בבחירות. בג"צ עצמו קבע בזמנו, בעניינו של צחי הנגבי, שיש להימנע מפרסום החלטות יועמ"ש בתקופת בחירות ומתח ביקורת על היועץ המשפטי דאז שעשה זאת. חבל שבג"צ לא הקשיב לבג"צ"0 תגובות

תגי HTML מותרים: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>