מעבר לאתר המותאם

לראשונה מאז סבב הלחימה: בלון נפץ התפוצץ בסמוך לבית

בנצי לייזרוביץ No Comments on לראשונה מאז סבב הלחימה: בלון נפץ התפוצץ בסמוך לבית

בלון נפץ ששוגר לראשונה על ידי חמאס מרצועת עזה, התפוצץ בסמוך לבית אישה מבוגרת בקיבוץ, באזור המועצה אזורית אשכול. נזק קל נגרם לבית. גורמי הביטחון בודקים את הזירה

הבית שנפגע קלות
הבית שנפגע קלות צילום: ביטחון אשכול

הדרדרות מסוכנת: הערב (רביעי) בלון נפץ ששוגר על ידי חמאס, התפוצץ בחצר ביתה של אישה מבוגרת בקיבוץ באזור אשכול. האישה לא נפגעה וגורמי הרווחה הגיעו לביתה. על פי הפרסומים לבלון חובר חומר נפץ הנושא רסיסי מתכת להגדלת טווח הפגיעה. כוחות הביטחון הגיעו לזירה ומטפלים באירוע. נזק קל נגרם לבית.

מדובר צה"ל נמסר: לפני זמן קצר זוהה זר בלונים שנשא עצם חם מדרום רצועת עזה לשטח ישראל. העצם ככל הנראה התפוצץ באוויר וגרם נזק לבית ביישוב סמוך.

מהמשטרה נמסר: שוטרים הוזעקו לאירוע שדווח אודות בלון שהתפוצץ ביישוב במועצה אזורית בחבל אשכול. חבלני משטרה ממרחב הנגב הגיעו למקום וכעת מטפלים באירוע.

מתחקור ראשוני נגרם נזק קל לסביבה אין דיווח על נפגעים. בכל איתור של חפץ חשוד יש לדווח למוקד 100 של משטרת ישראל ולהותיר את הטיפול לשוטרי וחבלני משטרת ישראל.

photo_2019-02-27_21-07-190 תגובות

תגי HTML מותרים: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>