מעבר לאתר המותאם

כבל: "אל תספידו אותי – אין לי כוונה להרים ידיים"

אסתי פלד No Comments on כבל: "אל תספידו אותי – אין לי כוונה להרים ידיים"

"אני נדחקתי לאחור אבל גם את מקורביו הוא לא הצליח לקדם. אני במקום לא ריאלי ואני התרעתי מהמשבר הגדול הזה", כך אומר ח"כ ויו"ר ועדת הכלכלה איתן כבל בראיון ל'מהדורה המרכזית' | הבחירות: "שם את הכל בצד והולך לעבוד בשביל המפלגה" האזינו

.

ח"כ איתן כבל (העבודה) התראיין היום (שלישי) ל'מהדורה המרכזית' בהגשת אבי מימרן על הספדו הצורם בפריימריז ודחיקתו למקום ה-15 שכרגע אינו ריאלי בסקרים, "אומנם אני נדחקתי אבלגם גבאי לא הצליח לקדם את מקורביו".

לשים את המחלוקות בצד: "אני נדחקתי לאחור אבל גם את מקורביו הוא לא הצליח לקדם. אני במקום לא ריאלי ואני התרעתי מהמשבר הגדול הזה. עכשיו צריך לעבור מבית לבית ולשכנע את הציבור. מפלגת העבודה גדולה ממני ומאבי גבאי ולכן צריך לשים את המחלוקות בצד".

הייתי ממצטייני הכנסת: "תמיכתי בו בסיבוב השני הביא לו את הניצחון. אם יורשה לי להעיד על עצמי, אני הייתי ממצטייני הכנסת הזאת מהשלושה הראשונים. חשבתי שלא הכל פוליטיקה אבל הכל פוליטיקאי אומר לעצמו אני יעבוד קשה כל הקדנציה ולא זכיתי לכך. אני לא מצטער הייתי חוזר על הכל. באתי ממקום נכון וטוב".

האזינו לראיון המלא:0 תגובות

תגי HTML מותרים: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>