מעבר לאתר המותאם

פאר: "גבאי מתגלה כמנהיג נחוש ועקשן שמזכיר את נתניהו"

אסתי פלד No Comments on פאר: "גבאי מתגלה כמנהיג נחוש ועקשן שמזכיר את נתניהו"

מימי פאר אסטרטג ומנהל משברים שוחח ב'מהדורה המרכזית' על קמפיין העבודה שיוצא לדרך, לאחר הבחירות לפריירמיז: "יש לי תחושה שאם הוא יעבוד נכון וישריין אנשים חדשים הוא יקדם את המפלגה למקום טוב יותר" | האזינו

.
צילום: פלאש 90

ממי פאר יועץ אסטרטגי ומנהל משברים שוחח היום (שלישי) ב'מהדורה המרכזית' על הפריימריז במפלגת העבודה וניהול המפלגה בידי אבי גבאי, "מדובר במנהיג חדש שנולד שקצת אפשר לומר מזכיר את נתניהו בעקשנות שלו".

מנהיג נולד: "אתמול קרה לעבודה דבר מצויין, נולד מנהיג חדש אבי גבאי, הוא חוטף בכל מקום ולפתע יש רשימה טובה של אנשים טובים, הצעד שהוא עשה עם לבני זאת מנהיגות. גם שקיבל 24 מנדטים זה תיאורטי. התחילו לירות בתוך הנגמ"ש לכן זה השפיע על הבוחרים. אבל סוף סוף קם מנהיג נחוש שקצת דומה לנתניהו, הוא עקשן ונחוש וזה מה שצריך והוא הוכיח את זה מול לבני ומול איתן כבל שהוא דחק אותו בצדק רב, בתקופה אחרת יכול להיות שהוא היה אלטרנטיבה שלטונית".

WhatsApp Image 2019-02-12 at 20.18.51

ההתמודדות מול גנץ ולפיד: "עד עכשיו הוא נאלץ להתמודד עם מריבות מבית כרגע הוא יותר משוחרר והוא יוכל להביא את עצמו החוצה. למפלגת העבודה צריך שתהיה לה מקום בפוליטיקה הישראלית. יש לי תחושה שאם הוא יעבוד נכון וישריין אנשים חדשים הוא יקדם את המפלגה למקום טוב יותר".

ממשלה עם נתניהו: "ההצהרה על אי ישיבה עם נתניהו בממשלה, זאת שטות גמורה של פוליטיקאי שלא מספיק משופשף".

האזינו לשיחה המלאה:

 0 תגובות

תגי HTML מותרים: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>