מעבר לאתר המותאם

גבאי פותח את הקמפיין המדיני: "לא מגמגם – שתי מדינות לשני עמים"

איתי גדסי No Comments on גבאי פותח את הקמפיין המדיני: "לא מגמגם – שתי מדינות לשני עמים"

מייד עם סיום הפריימריז בעבודה, יו"ר העבודה אבי גבאי, פותח את הקמפיין המדיני במטרה להציב את עצמו שמאלה מגנץ ולפיד, "מאמין בהפרדות מהפלסטינים על בסיס שתי מדינות לשני עמים"

יו"ר העבודה אבי גבאי
יו"ר העבודה אבי גבאי צילום: פלאש 90

מיד עם סיום הפריימריז,החלה היום (שלישי) מערכת הבחירות במפלגת העבודה, גבאי השיק את קמפיין הבחירות המדיני של המפלגה: "הגיע הזמן להפסיק את הקיפאון המדיני ולייצר תקווה לאזרחי ישראל".

לדבריו, מפלגת העבודה מאז ומעולם הניפה את הדגל המדיני ביטחוני, לצד הדגל החברתי-כלכלי. בהמשך דבריו עוקץ את יש עתיד וחוסן לישראל על הגמגום בעניינים המדיניים, "בזמן שמפלגות אחרות מטשטשות מסרים ולא אומרות כלום, מלבד סיסמאות נבובות".

העמדה שלנו במפלגת העבודה היא חדה וברורה: "אנחנו מאמינים בהיפרדות מהפלסטינים על בסיס פתרון של שתי מדינות לשני עמים. זה אינטרס ישראלי והכרח קיומי ובטחוני לשמירת ישראל כמדינה יהודית ודמוקרטית".

גבאי לא מתייאש ומנסה להציג את מועמדותו כאלטרנטיבה לנתניהו: "הדרך שלנו ברורה ואנחנו חותרים למהפך שלטוני על מנת להקים ממשלה שתפסיק את הקיפאון המדיני ותתחיל לייצר תקווה לאזרחי ישראל".0 תגובות

תגי HTML מותרים: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>