מעבר לאתר המותאם

כחלון: "נעניק לנתניהו את הרוב הדרוש"

איתי גדסי No Comments on כחלון: "נעניק לנתניהו את הרוב הדרוש"

שר האוצר משה כחלון אומר כי מפלגת "כולנו" תעניק את הרוב הדרוש לראש הממשלה בנימין נתניהו להרכבת הממשלה הבאה ומבקש להזכיר: "אנחנו אלה שיצרנו לנתניהו את הרוב הדרוש להקמת הממשלה"

נתניהו וכחלון
נתניהו וכחלון צילום: הדס פרוש, פלאש 90

שר האוצר ויו"ר "כולנו" משה כחלון אומר כי לאחר הבחירות ראש הממשלה בנימין נתניהו יזכה לתמיכת מפלגתו "כולנו". בדבריו, ציין כחלון כי הערובה לשלטונו של נתניהו בקדנציה הזו, היא מפלגתו. "בלי עשרת המנדטים של מפלגת כולנו, נתניהו לא היה מכהן כראש ממשלה. כרגע, גנץ לא באזור של לאיים על ראשות ממשלה. עבדנו יפה עם נתניהו ואין סיבה שלא נמשיך לעבוד הלאה".

בריאיון לעמית סגל בכנס ירושלים ענה לשאלה האם ימליץ על נתניהו לאחר הבחירות ואמר: "אם יהיה לו את הרוב אין בעיה". כשנשאל מה יעשה אם לא יהיה לנתניהו את הרוב בלי "כולנו" ענה: "אז אעשה לו רוב".

בימים האחרונים הוציא כחון סרטון בשפת הבנגלדש כשהוא לועג לנתניהו כי חלק לא מבוטל מעוקביו ברשתות החברתיות, הינם ממדינות הודו ובנגלדש.0 תגובות

תגי HTML מותרים: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>