מעבר לאתר המותאם

בן גביר מפתיע: "מעוניין לשבת בקואליציה של נתניהו"

אסתי פלד 4 Comment on בן גביר מפתיע: "מעוניין לשבת בקואליציה של נתניהו"

"במשא ומתן מול האיחוד הלאומי הייתה תחושה של התנשאות ואלטיסטיות עלינו. אנחנו מביאים קהלים חדשים מחוץ לציונות הדתית, לכן אנחנו נערכים לרוץ עצמאית", עו"ד איתמר בן גביר מראשי 'עוצמה יהודית' הראיון ל'מהדורה המרכזית' | על האחדות: "הציהור שלנו לא יצביע לרב פרץ בלעדינו. אלי ישי אדם יקר מאוד שצריך להיות חלק מהאחדות" | האזינו

איתמר בן גביר
איתמר בן גביר צילום: פלאש 90

עו"ד איתמר בן גביר מראשי 'עוצמה יהודית' התראיין היום (שני) ל'מהדורה המרכזית' בהגשת אבי מימרן וסיפר על המשא ומתן מול האיחוד הלאומי שהתפוצץ: "הציעו לנו הצעה משפילה ביותר, יש כאלה שחושבים שאפשר לפגוע בנו. נתנו לנו את מקום 5 ו-8 ואת אופיר סופר ואורית סטרוק לפנינו יש לנו ציבור ענק שכל אחד מאותנו מייצג ותירקו לנו בפרצפוף. ומדברים איתנו על אגו, מה יגידו לנו המצביעים שלנו שבקולות שלנו יוסי כהן יכנס?".

מביאים קהלים חדשים: "יש כאן איזה שהיא התנצחות ואני מאוד מאוכזב, עוצמה מביאה לא רק ציבור ציוני דתי קלאסי, אלה הרבה חרדים עיירות פיתוח וחב"ד, יש כאן איזה שהיא התנשאות ואליטיסיטיות. בבית היהודי נאמרו כל מיני דברים נגדינו".

הפעם הם לא עוברים: "תמיד היה להם במה להיאחז כי הבית היהודי והאיחוד הלאומי לא עוברים את אחוז החסימה יחד, ולכן אני חושב שהפעם קיוויתי שתהיה איזה שהיא התפקחות אבל טעיתי ולכן אנחנו רצים ברשימה עצמאית".

ריצה בשביל עם ישראל: "יש לי משרד עורכי דין מאוד מצליח, אני אקבל שכר מאוד נמוך אבל אני רץ אך ורק בשביל עם ישראל".

הציבור שלנו לא יצביע בלעדינו: "הציבור שלנו לא יילך לבחור ברב רפי פרץ אם אנחנו לא נהיה ברשימה. אלי ישי אדם מאוד יקר והוא גם צריך להיות בחיבור כזה. אני מקווה שיהיה כאן איחוד כללי. יש כאן אפי' אפשרות להגיע ל-12 מנדטים".

אופוזיציה מול קואליציה: "אנחנו תמיד הלכנו בבלוק טכני שהוא נוח לכולם, גם מה שטוב לערבים להבדיל גם טוב לנו. יש לי ביקורת על אנשי הבית היהודי, אני רוצה לשבת בקואליצה שראש הממשלה יתחייב להקים קואליציה ימנית. אבל יש לנו קווים אדומים שאם ראש הממשלה לא יעמוד בהם כמו על דיבור על תוכנית התנתקות, אם יהיו 500 טילים על הדרום הוא יגיב, תחבורה בשבת הוא ייתן מענה לזה בלי לגמגם ולהוציא את המסתננים ואם הוא יקיים את זה נהיה בקואליציה".

האזינו לראיון המלא:

 4 תגובות

תגי HTML מותרים: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

מיין תגובות
  1. 4

    כל כך כואב הרוד , הפיזור ושכל אחד חושב שהוא ורק הוא יטרוף את הקלפים! יש לי חדשות בשביל כל המפלגות שחושבות שיעברו את אחוז החסימה, או שחושבות שהם המציאו את הגלגל..והם אנחנו נתקוטט והם ינצחו. ז ה י ר ו ת. האגו הוא אבי אבות הטומאה! אל תתנו לאימרה המפורסמת של בורגיבה נשיא תוניסיה לנצח! אמר, תעשו עם היהודים שלום ואחכ הם יאכלו אחד את השני,, כי כשהם מאוחדים אף אחד לא יכול עליהם, אלה רוח הדברים. אז בתחינה מיכם השאירו את האגו הארור בצד , ותביטו במפלגות הערביות ובאחווה בניהם ( שמטרתם אחת להעיף אותנו מכאן.גם כשהאיחוד שלהם הוא למראית עין ,המטרה מקדשת את האמצעים),,)

  2. 3

    מספיק עם השטויות. חייבים להתאחד. אם על המפלגות הערביות השכילו להתאחד אין סיבה שהימין הדתי יהיה כזה מפולג על ניאנסים. לעוצמה אין סיכוי לעבור את אחוז החסימה. שישימו את הרב פרץ ראשון, סמוטריץ שני ומישהו מעוצמה שלישי. אני אישית לא יודעת למי להצביע משלושתן ויתרו דאצביע למי שיש סיכוי לעבור את אחוז החסימה. וזה לא יהיה לעוצמה. חבל. בלי אגו. תילמדו מהעבר.

  3. 1

    אוי לנו אם האיש הזוועתי הזה ייכנס לכנסת ..