מעבר לאתר המותאם

השר לשעבר בייגה שוחט: "מקווה שגנץ יפיל את נתניהו"

אסתי פלד No Comments on השר לשעבר בייגה שוחט: "מקווה שגנץ יפיל את נתניהו"

"גנץ הוא איש טוב וראוי להערכה אך לא כל כך יודעים את דעותיו המדיניות והאחרות, אני מאחל לו שיקבל 35 מנדטים ויפיל את נתניהו", כך אומר השר לשעבר בייגה שוחט (העבודה) בראיון ל'מהדורה המרכזית' | האזינו

בייגה שוחט
בייגה שוחט צילום: פלאש 90

שר האוצר לשעבר מטעם מפלגת העבודה בייגה שוחט התראיין היום (שני) ל'מהדורה המרכזית' בהגשת אבי מימרן על הירידה החדשה בסקרים של המפלגה, בני גנץ וכחלון "מהאנשים הטובים בפוליטיקה".

ההדרדרות של העבודה: "זה לא התחיל היום ואי אפשר לזרוק את הבעייה רק על גבאי, יש הרבה סיבות חלקם גלובאליות לחיזוק הימין וערך הקונפליקט שלנו, התהליך של אוסלו שלא צלח, הקמת מפלגות חדשות, כל המערכת הזאת. ב-2006 הליכוד קיבל 12 מנדטים כי היה את לפיד. הציבור לא מכריע בין שתי מדינות לסיפוח".

בין שליטה למסירה: "העבודה צריכה להיות צמודה לדרכה פחות בעניין המדיני. אחד הדברים שכן מעסיקים את ישראל, זה הוויכוח האם אפשר לשלוט בכל מדינת ישראל כולל בכל הערבים ומבחינתם יש לנו קושאן על כל הארץ, לבין זה שלא מעוניינים לשלוט על הכל. יש וויכוח בין מחצית מהציבור לחצי השני. העניין הזה נשאר פתוח".

גנץ: "הוא איש טוב רק שלא כל כך יודעים את דעותיו בתחומים השונים. מקווה שגנץ יקבל 35 מנדטים ויפיל את ביבי".

כחלון: "המאמץ שלו בתחום השיכון ראוי להערכה הוא מהאנשים הטובים בפוליטיקה. אבל יש גירעון לא טוב שהוא גרם לו".

האזינו לראיון המלא:0 תגובות

תגי HTML מותרים: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>