מעבר לאתר המותאם

ההצעה נדחתה: פיצוץ במגעים בין סמוטריץ' לעוצמה יהודית

איתי גדסי 1 Comment on ההצעה נדחתה: פיצוץ במגעים בין סמוטריץ' לעוצמה יהודית

בהצעה שניתנה לחברי עוצמה יהודית הובטח להם כי מקומות 8 ו-5 ברשימה המשותפת עם הבית היהודי יהיו לחברי עוצמה יהודית. ההצעה נדחתה על הסף. בעוצמה יהודית זעמו על ההצעה ואמרו "סמוטריץ' רוצה רק לקבל את הקולות שלנו בלי הנציגים. מתכוננים לרוץ עצמאית"

.
צילום: פלאש 90

האיחוד מתרחק. לאחר שיחות חשאיות ואינטנסיביות בימים האחרונים, פוצצו היום (שני) המגעים בין האיחוד הלאומי לעוצמה יהודית. יו"ר האיחוד הלאומי בצלאל סמוטריץ' דרש שהוא יוצב בראש הרשימה ושכל תפקידי השרים והועדות ילכו לאיחוד הלאומי.

כמו כן, סמוטריץ' דרש כי ברשימה המאוחדת יוצבו אופיר סופר, אורית סטרוק, ויוסי כהן לפני ד"ר מיכאל בן ארי ועו"ד איתמר בן גביר. במילים אחרות סמוטירץ' הציע לחברי עוצמה יהודית, כי ברשימה המאוחדת יחד עם הבית היהודי, מקומות 8 ו-5 יהיו לעוצמה יהודית.

"אל תהיו בעלי אגו", אמרו אנשי סמוטריץ' לנציגי עוצמה ההמומים, הנהלת עוצמה יהודית דחתה את ההצעה הלא ראלית וגורמים במפלגה אומרים שכפי הנראה באיחוד הלאומי רוצים גם לקבל את קולות עוצמה וגם לא להכניס את הנציגים של המפלגה לכנסת. בעוצמה יהודית ממשיכים להיערך לריצה עצמאית.1 תגובות

תגי HTML מותרים: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

מיין תגובות