מעבר לאתר המותאם

נס: איחרה את האוטובוס בגלל המרפאה וניצלה מהתאונה

עמית דניאל 4 Comment on נס: איחרה את האוטובוס בגלל המרפאה וניצלה מהתאונה

נס שמסעיר את העיר החרדית מודיעין עילית: אשה שהמתינה זמן רב במרפאת מכבי ואף טענה כי היא מפסידה את האוטובוס, חזרה לאחר כמחצית השעה עם שוקולדים לצוות הרפואי כשנוכחה לדעת שאמנם היא הפסידה את האוטובוס אך הרוויחה את חייה

נס

נס במודיעין עילית. אשה שבאה לבדיקה במרכז לבריאות האשה של מכבי שירותי בריאות במודיעין עילית המתינה זמן רב מהצפוי וכששאלה את האחות במקום מדוע היא מתעכבת, היא נענתה בתשובה שזה בשל שאלה רפואית שנוצרה אצל מטופלת אחרת. היא טינתה בפני טכנאית האולטרסאונד "אני מאחרת את האוטובוס.." אך זו הסבירה לה שאין מה לעשות.

לאחר שנבדקה ויצאה באיחור, תוך שהיא מפסידה את האוטובוס, נודע לה על התאונה שהיתה באוטובוס שהיא אמורה היתה להיות עליו. היא שבה אל מרפאת מכבי עם שוקולדים והכיתוב: "היה שווה לחכות" תוך שהיא מודה לקב"ה על הנס הגדול שאירע לה.

מנהל השיווק למגזר החרדי במכבי שירותי בריאות, משה שלזינגר, סיפר לאתר קול חי: "שוחחתי עם האחות הראשית במרפאה. כולם פה נרגשים עם דמעות בעיניים. נס מדהים שזכתה לה האשה "בזכות" ההמתנה. הכל בחסדי השם".

נס4 תגובות

תגי HTML מותרים: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

מיין תגובות
 1. 4

  ברוך ה" ממש נס משמים שמחים לישמוע שמישהוא ניצל לפחות מאד מנחם

 2. 3

  כולי מצומררת.
  אחותי כמעט (בניסי ניסים שלא) היתה על האוטובוס הזה.
  ברגע האחרון הספיקה את ההוא שלפניו.
  אלף פעמים תודה ל-השי"ת.
  [מפורום פרוג בקשת תפילה, יש שם עוד כמה ברעיון הזה]
  יש שם גם אחד שלומד בישיבה בהר נוף והיה בבית בשבת ותכנן לנסוע באוטובוס הזה, ובסוף החליט לנסוע במוצ"ש, זכות התורה הגנה עליו.

 3. 2

  זעזוע
  ה-מתנה נוראית
  אחרים סובלים והם נהנים???
  נכון ברוך השם ניצלתם בהשגחה פרטית
  אך לחגוג על חשבון אחרים ????????????

 4. 1

  לרקוד על הדם עיתוי הפרסום מוזיל את האירוע הקשה
  בשורות טובות!