מעבר לאתר המותאם

הוא בן 72 ומגיש אלבום רביעי • האזינו

דוד קליגר 3 Comment on הוא בן 72 ומגיש אלבום רביעי • האזינו

הרב פנחס וולף צנח לעולם המוסיקה היהודית לפני כשלוש שנים ומאז הספיק להוציא ארבעה אלבומים, באלבום הרביעי שיוצא בימים אלו הוא גם מבצע את מחצית משיריו בקולו למרות גילו המתבגר (72) • אז ישיר פנחס

המלחין הרב פנחס וולף גילה את עולם המוסיקה היהודית רק לפני כשלוש שנים, ומאז הוא הספיק להוציא לא אחד, אלא ארבעה אלבומי ניגונים אשר בוצעו על ידי סולנים מפורסמים, כל אחד מהם טוב יותר מקודמו.

עם ההצלחה של האלבום האחרון ״שירי פנחס 3״ שכלל להיטים כמו: ״טאטע אוי טאטעניו״, ״אלף בית״ ושני סינגלים שיצאו לאחרונה ״יום יום״ ו״שלום עליכם״, פנחס הוכיח כי לא הוא רק יכול להלחין כל סגנון מוזיקלי אלא גם לשיר את שיריו בעצמו.

האלבום הרביעי בסדרה שיוצא בימים אלו עובד והופק על ידי דוני גרוס המוכשר, ומתארחים בו זמרים שונים ביניהם – שלמה שמחה, מיכה גמרמן, צבי זילברשטיין, דוד לוי ופנחס וולף עצמו, שמבצע לראשונה מחצית משירי האלבום למרות גילו המתקדם (72), אז נכון קולו של פנחס אולי לא מלא כמו שהיה בצעירותו, אך הוא עדיין מביא את הלבביות והחינניות שלו שהופכים את ההקשבה לעונג.

האזינו ל'אתה חונן' השיר שפותח את האלבום.3 תגובות

תגי HTML מותרים: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

מיין תגובות
 1. 3

  מדהים.
  מרגש.
  מלא חן.
  עמוק.
  תמשיך להוציא שירים כאלא מלאים בטעם של עוד….

 2. 1

  ואי לא חלמתי שזה יצה ככה יפה