מעבר לאתר המותאם

ח"כ אזולאי סייר ב"בוני עולם"

איתי גדסי 1 Comment on ח"כ אזולאי סייר ב"בוני עולם"

חבר הכנסת ינון אזולאי סייר ב"בוני עולם": "מרגש מאוד לראות את הארגון שהינו פועל כפיו ומיסודו המכונן של מרן הגר"ע זצוק"ל עומד כיום בסדר גודל שכזה"

709a89be-874e-422b-9e69-18105e7b68d4

חבר הכנסת ינון אזולאי (ש"ס) סייר היום (רביעי) בארגון בוני עולם בבני ברק, שם התרשם מפעילות אדירת היקף ועמד מקרוב על עניין התמיכות שהינו נתון שקיים ייחודית בבוני עולם.

משם המשיך מלווה בהרב אליקים לבנון, מנהל בוני עולם ישראל, לסיור במוקד ההשגחות של בוני עולם במרכז הרפואי אסף הרופא. בסיום אמר 'התרגשותי לנוכח העובדות שמדברות בעד עצמן היא גדולה בפרט שמדובר באחת ממפעלות חייו של מרן הגר"ע יוסף זצוק"ל ובהחלט ניתן להיווכח שהינכן שליחים נאמנים לדרכו ורצונו.

יצויין כי בהתרגשות רבה קיבל חה"כ אזולאי את הבשורה כי בבוני עולם החליטו להקדיש את מערך קבלות הקהל על ידי גדולי הרופאים ללא תשלום המתקיימים במשרדי הארגון מידי תקופה. לזכרו של אביו הבלתי נשכח השר הרב דוד אזולאי ז"ל כהכרת הטוב על השתדלותו הרבה לטובת הארגון בחייו.1 תגובות

תגי HTML מותרים: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

מיין תגובות
  1. 1

    שקר!!! יש מכון אחד המתנהל על פי פסקי מרן זצ"ל!!! מכון דורות! בראשות הגאון רבי אהרן בוטבול שליט"א