מעבר לאתר המותאם

אוזני המן במגוון מילויים

עפר גדנקן No Comments on אוזני המן במגוון מילויים

חגיגת אוזני המן במגוון מילויים ברשת מאפה נאמן

אוזני המן נאמן

ר"ח אדר א' כבר כאן, אפשר כבר לחוש את השמחה ואת חג הפורים שמתקרב, אמנם נוסף לו חודש השנה, והציפייה כבכל שנה מעוברת לחג הפורים ארוכה, אך ברשת מאפה נאמן כבר תוכלו למצוא חגיגת אוזני המן במגוון מילויים מפתיעים, כשהם נאפים במקום בטריות מרבית ובפריכות מעולה! בין שלל אזני המן של מאפה נאמן תמצאו את המילויים הוותיקים של שוקולד, אגוזים, פרג ותמרים – אבל לצידם תוכלו למצוא מגוון טעמים מפתיעים נוספים. כמידי שנה ליין הטעמים מוסיף ומשתבח וטעמים חדשים מצטרפים לקולקציה, מאפים כאלה שטרם הכרתם וטעמתם.

לצד אוזני המן תוכלו למצוא במאפה נאמן תוכלו למצוא גם מבחר משקאות חורף, עוגות, עוגיות ומאפים טריים בהם רוגלך, קרואסונים, שטרודל תפוחים, ומבחר מאפי שמרים במגוון מילויים. לבחירתכם בכל סניפי מאפה נאמן ישמחו לחמם לכם גם את המאפים הטריים, כדי שתוכלו לפתוח בוקר מוצלח ונעים גם ביום  חורפי וסגריר.

ריקי נאמן מבעלי רשת מאפה נאמן מזמינה את כולנו להנות מהמבחר המגוון: "הרשת מרעננת את ליין אוזני המן, ומשקיעה בעיצוב ובטעם. בואו לגלות הפתעות חדשות וישנות. הצלחת הטעמים והמילויים מעידה שוב שיצירתיות וחדשנות על בסיס האלמנטים המסורתיים מובילים לתוצאות טובות מהנות וטעימות לכל אניני הטעם".

רשת מאפה נאמן מונה כ50 סניפים בכל רחבי הארץ, כשרים למהדרין בהשגחת בד"ץ אגודת ישראל.0 תגובות

תגי HTML מותרים: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>