מעבר לאתר המותאם

פריצה, דרך \\ אריאל כהן

אריאל כהן No Comments on פריצה, דרך \\ אריאל כהן

איך בוחנים הרגלים ואיך מפרידים בין הדרך לפיה אנחנו הולכים להרגלים שטיפסו לנו על הגב? \\ אריאל כהן עם טור אימון אישי

כותב השורות
כותב השורות צילום: באדיבות המצלם

הביטו פריצת דרך הפך עם השנים, לביטוי מאוד שחוק, שקצת איבד ממשמעות של התהליך שבא לבטא שינוי הרגלים ותפיסות בצורה מהותית.

אז מהוא הפירוש הפשוט לביטוי פריצת דרך?

דרך משמעותה, ביטוי לעשיה "רגילה" שלנו בחיי היום יום, נקרא לזה האוטומט שלנו וההרגלים שלנו, פריצת דרך משמעותה לבצע מעשה שאינו במסלול הרגיל ואינו בהרגלים הטבעיים שלנו.

כמובן שפריצת דרך אינה מחייבת תמיד, כי כל עוד המעשים שלנו מביאים תוצאות טובות, אין סיבה לשנות, הצורך לשנות נובע מכך כאשר יש לנו תוצאות שיש לנו רצון לשפר אותם, לעיתים רבות ההרגלים שלנו מובילים לתוצאה גרועה מאוד, ואחנו משלמים מחיר כבד של פגיעה באדם אחר, לעיתים אפילו באדם שאנחנו אוהבים ולא היה לנו רצון מעולם לפגוע בו, וכאן הקושי הוא גדול יותר, כי אנו אפילו לא מבינים על מה נפגע האדם שאנו כלל לא חשבנו לפגוע בוא ומאוד קשה לפייס אדם כאשר לנו אין מושג ממה הוא נפגע.

כאן מגיעה פריצת הדרך, שתפקידה לבחון את ההרגלים שלנו שהם בעצם כל מעשה שאנו רגלים לעשות, כאשר מרוב הרגל נהיה חלק מאיתנו, ולבחון מה עלול היה לפגוע, במקרים רבים בכדי לבחון ולהגיע לפתרון שווה לשתף אדם קרוב אלינו שיהיה מוכן לעמת אותנו עם המציאות ושלא יתן לנו הנחות ובכך ליצור הסתכלות שתוכל ליצור שינוי בהרגלים שלנו, וליצור לנו ולסובבים אותנו איכות חיים טובה יותר.


הכותב הינו מאמן אישי ועסקי מורשה מטעם תות תקשורת ותוצאות של "אלון גל"
לתגובות:
052-3455323
Ariel-c@tut-coach.co.il0 תגובות

תגי HTML מותרים: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>