מעבר לאתר המותאם

אין ריבון: הפרקליטות החליטה כי הגשר יוקם בשבת

בנצי לייזרוביץ 2 Comment on אין ריבון: הפרקליטות החליטה כי הגשר יוקם בשבת

המשפטנים שולטים: לאחר ששר התחבורה ישראל כץ, דחה את הקמת גשר יהודית עקב בנייתו הצפויה בשבת. הפרקליטות הודיעה בתגובה לעתירת ראש העיר, כי הגשר יבנה במשך שש שבתות רצופות, למרות התנגדות הממשלה

הדמיית הגשר החדש
צילום: הדמייה: חן אדריכלים

לאחר ששר התחבורה ישראל כץ הורה על עצירת הקמת גשר יהודית בשבת, עתר ראש עיריית תל אביב רון חולדאי כנגד ההחלטה. בתגובה, פרקליטות המדינה הודיעה היום (שלישי) לבית המשפט העליון, כי העבודות להקמת גשר יהודית, יתחילו החל מסוף השבוע הקרוב (שבת), במשך שש שבתות רצופות. לאחר ששר התחבורה פסל את העבודות בשבת ודחה אותם, הפרקליטות מחייבת לחזור לתכנון העבודה שהיה.

ראש עיריית תל אביב-יפו רון חולדאי: "כפי שחזרתי ואמרתי- גשר יהודית קום יקום. שר התחבורה נאלץ לרדת מהעץ, לחזור בו ולהורות על המשך העבודות".

 2 תגובות

תגי HTML מותרים: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

מיין תגובות
  1. 2

    לפחות אל תקראו למדינה הזו מדינת ישראל ומדינת היהודים כופרים!

  2. 1

    סתם הטעיה. הפרקליטות לא "החליטה" כלום. שר התחבורה החליט והפרקליטות רק מודיעה לביהמ"ש בתור עורכי-דינו. השר טוען שזה מה שהוא אמר מלכתחילה: לדחות את העבודות בחצי שנה, ולשלב אותן בעבודות החשמול של הרכבת.