מעבר לאתר המותאם

הקמפיין האנטישמי • מלכיאלי ואזולאי תוקפים: "מתחרה עם לפיד"

איתי גדסי 2 Comment on הקמפיין האנטישמי • מלכיאלי ואזולאי תוקפים: "מתחרה עם לפיד"

חברי הכנסת ינון אזולאי ומיכאל מלכיאלי מש"ס תוקפים את ח"כ אביגדור ליברמן על קמפיין הבחירות האנטישמי שלו, שהושק היום: "מנסה להתחרות עם יאיר לפיד על דעת הקהל של שונאי החרדים"

קמפיין ליברמן

הקמפיין האנטישמי של ח"כ אביגדור ליברמן ומפלגתו ישראל ביתנו. חבר הכנסת מיכאל מלכיאלי (ש"ס) תוקף את הקמפיין ואומר: "מפלגה שכמעט כל הקדנציה לא קידמה כלום לטובת החברה הישראלית, ורוצה שוב לזכות לאהדת הקהל ולקבל מנדטים בבחירות, מצאה את הדרך הכי קלה ופשוטה, והיא, לתקוף את המגזר החרדי ובכך לנסות להתחרות עם יאיר לפיד על דעת הקהל של שונאי החרדים".

מלכיאלי הוסיף: "ליברמן, ממליץ להבא, שתלמד מש"ס איך דואגים לכל השקופים ולשאר הציבור, בכל מהלך הקדנציה ומקדמים עשרות חוקים המסייעים והעוזרים לציבור מידי יום ביומו".

ח"כ ינון אזולאי (ש"ס) תקף אף הוא את הקמפיין ואמר: "ליברמן בעיקר לא דופק חשבון לעצמו. הקדנציות שלו לאורך ההיסטוריה מסתכמות בעיקר באפס עשייה ובבריחה מתפקידים – אם היה רגע אחד עוצר ודופק חשבון לעצמו הוא היה מבין שעליו ממזמן לפרוש – גם הרוסים שאליהם מכוון ליברמן כבר לא קונים את הלוקשים שהוא מוכר להם בעיקר בקמפיין בחירות".2 תגובות

תגי HTML מותרים: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

מיין תגובות
  1. 2

    מי זה ליברמן שחוץ מלעלות במשקל לא עושה כלום ביום אחד קיבל מכה משמים שהעיפה אותו לכל הרוחות כמו ילד כאפות של האופוזיציה

  2. 1

    שינסה. ואגב: הפודל דוברמן הזה לא מפחיד כלל!!!!!!!!!!!!