מעבר לאתר המותאם

דני יתום: "מתקפת סייבר יכולה לשבש את יום הבחירות באופן משמעותי"

אסתי פלד No Comments on דני יתום: "מתקפת סייבר יכולה לשבש את יום הבחירות באופן משמעותי"

ראש המוסד לשעבר דני יתום, התראיין ל'מהדורה המרכזית' בהגשת בצלאל קהאן והתייחס לפרשת ההתערבות בבחירות על יד מדינה זרה: "ישנה גם לחימה על התודעה של שטיפת מוח. שכנוע להצביע למפלגה א' ולא לב". הפעילות בעיקר ברשתות החברתיות" האזינו

.

ראש המוסד לשעבר, דני יתום התראיין היום (רביעי) ל'מהדורה המרכזית' בהגשת בצלאל קהאן, והתייחס לחשיפת ראש השב"כ על התערבות של מדינה זרה בבחירות הקרובות. בקרמלין במוסקבה הכחישו את העניין.

מתקפת סייבר יכולה לשבש: לדברי יתום, "סיכוי לא רע בכלל, הדבר הזה לא יקרה לראשונה בהיסטוריה, זה קרה בארה"ב, גרמניה,צרפת. אפי' שאצלנו הכל בפתקים, אך עדיין כל הנתונים על המחשבים, הספירה החוזרת, השליטה והבקרה ממוחשבת. ישנה גם לחימה על התודעה של שטיפת מוח. שכנוע להצביע למפלגה א' ולא לב". הפעילות בעיקר ברשתות החברתיות".

האם נכון לפרסם: "תלוי מה הייתה המטרה של ראש השב"כ, אם המטרה להגביר את הערנות כדי להיות מודעים לבעיות שיכולות לקרות ואת המתקפה על הצורה הדמוקרטית".

האזינו לראיון:0 תגובות

תגי HTML מותרים: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>