מעבר לאתר המותאם

אליטוב: "ייתכן וההכרעה בין גפני לליצמן תהיה בסקר אהדה ציבורית"

אסתי פלד No Comments on אליטוב: "ייתכן וההכרעה בין גפני לליצמן תהיה בסקר אהדה ציבורית"

הפרשן הפוליטי הבכיר יוסי אליטוב ניתח את מצב המפה הפוליטית החרדית, בראיון ל'מהדורה המרכזית' | "אם כלל המפלגות התאחדו הם יכולים להגיע בקלות ל-16 מושבים בכנסת"

ליצמן גפני

סוגיית הפיצול או האחדות הכללית בין הסיעות החרדיות, עולה לדיון ב'מהדורה המרכזית' היום (רביעי) בהגשת בצלאל קהאן. הפרשן הפוליטי הבכיר יוסי אליטוב ניתח את המפה הפוליטית החרדית ולדבריו איחוד בן המפלגות יכול להביא להגדלת הכח שגם חב"ד תצביע.

סקר פופולאריות יחליט: "אם יהדוה"ת וש״ס ירוצו בנפרד, בתוך יהדוה"ת ייקח לליצמן וגפני 10 דקות להסתדר ולסגור הכל על ריצה משותפת. לגבי מי יעמוד בראש הרשימה, ייתכן ויבצעו סקר עומק לבדוק מי יותר פופולארי ליצמן או גפני".

"כיום כל מפלגה גם ש"ס וגם יהדוה"ת יכולים להביא לבד לא פחות מ6-7 מנדטים, במפלגה המאוחדת יחד אפשרי יהיה להביא 16 מנדטים. במצב של אחדות, גם חסידות כמו חב״ד יצביעו כולם למפלגה המאוחדת. זה יביא להתכנסות קבועה של שלושת המועצות".0 תגובות

תגי HTML מותרים: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>