מעבר לאתר המותאם

יריב לוין: "מבצע 'מגן צפוני' הסתיים לכן הולכים לבחירות"

איתי גדסי 1 Comment on יריב לוין: "מבצע 'מגן צפוני' הסתיים לכן הולכים לבחירות"

שר הקליטה החדש והתיירות, יריב לוין (הליכוד) התראיין ל'מהדורה המרכזית' על בחירות 2019 | האיום למלפגת הליכוד דווקא מהימין: "ליברמן פרש מהממשלה דבר שיכל למנוע את מבצע 'מגן צפוני' | על החקירות: "כבר שנתיים אומרים שהחקירות יביאו לבחירות" | האזינו לראיון

.
צילום: פלאש 90

שר התיירות והקליטה החדש יריב לוין (הליכוד) התראיין היום (שלישי) ל'מהדורה המרכזית' בהגשת איתי גדסי, לוין התייחס לתיק החדש, ההליכה לבחירות וחקירות ראש הממשלה.

אחוז החסימה: "אני תומך בהעלאת אחוז החסימה שיהיו 2-3 מפלגות גדולות. אבל יש בעיה כי אנחנו מבינים את הצורך במפלגות חרדיות".

האיום מימין: "מי שרוצה ממשלה יציבה צריך להצביע למפלגה גדולה ולא להצביע למפלגות קטנות כמו ליברמן שבסוף מפרקת את ממשלת הימין".

האזינו לראיון המלא:1 תגובות

תגי HTML מותרים: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

מיין תגובות
  1. 1

    מובן שהמפלגות הגדולות מעוניינות להגדיל את אחוז החסימה, אבל מגוחך שהם מדברים בשם דמוקרטיה, או איכות שלטונית. השמירה היחידה על אינטרס הציבור באה מהמפלגות הקטנות – מפלגות אידיאולוגיות, ולא קבוצות של תאבי שלטון גרידא. אוי לנו אם מפלגה אחת תגרוף רוב קולות של ציבור!