מעבר לאתר המותאם

נתניהו תומך ב'חוק גירוש משפחות המחבלים' של בנט: "הכלי יעיל"

איתי גדסי No Comments on נתניהו תומך ב'חוק גירוש משפחות המחבלים' של בנט: "הכלי יעיל"

בישיבה סגורה של סיעת הליכוד, התבטא נתניהו בעד חוק גירוש משפחות המחבלים של השר בנט: "הכלי יעיל ותועלתו עולה על נזקו"

.
צילום: פלאש 90

היום (שני) התכנסה סיעת 'הליכוד' בראשות ראש הממשלה לישיבתה השבועית. ראש הממשלה נתן את הצהרתו הפתוחה לתקשורת ואח"כ יצאו העיתונאים מהחדר וראש הממשלה הרשה לעצמו לדבר בחופשיות יותר. ראש הממשלה התייחס לסוגייא הכי בוערת בציבור כיום "חוק גירוש משפחות המחבלים" שיזם השר נפתלי בנט, נתניהו הצהיר כי הוא "תומך בחוק".

נתניהו בישיבה הסגורה: "גירוש מחבלים זה כלי יעיל. לדעתי תועלתו עולה על נזקו. המשפטנים אומרים שזה נוגד את ההלכה המשפטית כפי שהיא מוגדרת, והדבר הזה בוודאות יאותגר משפטית בהמשך, אבל אין לי שום ספק באפקטיביות של הכלי הזה".

ההדלפות המכוונות מישיבת הליכוד לא באות על חלל ריק, אתמול דלפו מהקבינט ציטוטים מראש הממשלה, כי הוא מתנגד כביכול לחוק גירוש המחבלים של השר בנט. אם אכן ראש הממשלה תומך בחוק, העניין אמור לקבל דחיפה רצינית לאישור מהיר כולל חוות דעת משפטית אפי' חיצונית התומכת בחוק שהיה מיושם בעבר.

ראש הממשלה הצהיר לאחרונה לתקשורת, כי בתי המחבלים יהרסו תוך 48 שעות, בפועל רק שני בתי מחבלים נהרסו לאחר 48 שעות וכלל לא כל הבתים אלה קומה אחת מתוכם.0 תגובות

תגי HTML מותרים: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>