מעבר לאתר המותאם

גפני: "לא נאפשר שחברות ינצלו את המצב לעלות מחירים"

איתי גדסי No Comments on גפני: "לא נאפשר שחברות ינצלו את המצב לעלות מחירים"

יו"ר וועדת הכספים, ח"כ משה גפני, התייחס היום להודעות מספר חברות על גל עליית מחירי מוצרי מזון שונים, "לא נאפשר שחברות מסחריות מרכזיות וגופים שונים ינצלו את המצב כדי להעלות מחירים ללא סבירות וללא הצדקה"

גפני
גפני צילום: הדס פרוש, פלאש 90
21:40
23.01.20
דוד קליגר No Comments on מהרב רבינוביץ ועד רובשקין • גלריה ווידאו מהאדיטש

התכניות האחרונות

ארכיון תוכניות מוקלטות

גם בפייסבוק

היום ברדיו

[daily-schedule schedule=1]

פוסטים אחרונים

תגיות

 ההתייקרות במזון לבית. לאחרונה הודיעו מספר חברות, על גל התייקרות הצפוי להיות במוצריהם, ביניהם חברת אוסם ועוד חברות. יו"ר ועדת הכספים ח"כ משה גפני הודיע היום (רביעי) ר כי הועדה בראשותו תעקוב אחר גל ההתייקרויות הצפויות במשק, כדי לוודא שחברות מסחריות וגופים שונים לא ינצלו את המצב להעלאת מחירים ולפגיעה בציבור.

ח"כ גפני אמר, כי הממשלה קבעה במדיניותה ובהחלטותיה להפחית את יוקר המחיה, והכנסת וכן וועדת הכספים יפעלו ויעקבו אחר יישום ההחלטה בפועל, בעיקר לאור עליית המחירים הצפויה בתחומים שונים כדוגמת החשמל ומוצרי צריכה.

גפני: "לא נאפשר שחברות מסחריות מרכזיות וגופים שונים ינצלו את המצב כדי להעלות מחירים ללא סבירות וללא הצדקה, ועדת הכספים תוודא את יישום ההחלטות שהתקבלו בממשלה שמטרתן להוזיל את יוקר המחיה לציבור".0 תגובות

תגי HTML מותרים: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>